Vietnam od severu k jihu
(Hanoj - Halong - Hue - Hoi An - Danang - Saigon (Ho Či Minovo Město) - delta Mekongu)

Doporučený termín: 

březen – duben, říjen - listopad

Počet dní:

13 dní

Doprava:

Letecká

Strava:

Vietnamská kuchyně

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Hanoj – Halong – Hue – Hoi An - Danang – Saigon (Ho Či Minovo Město) – delta Mekongu

Doprava

letecká

Ubytování

hotely 2* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle požadavku

Program

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet do Hanoje a transfer do hotelu, ubytování. Doporučujeme odpoledne krátkou cyklistickou projížďku po okolí.

3. den

Po snídani se můžete těšit na prohlídku města – náměstí Ba Dinh, Ho Či Minovo mauzoleum, rezidence a chrám Quan Than. Dále navštívíte Chua Mot Cot (Pagodu jednoho sloupu), Van Mieu (Chrám literatury - 1. vietnamská univerzita z 11. století) a pagodu Tram Quoc. Odpoledne strávíte u jezera Hoan Kiem a v přilehlé koloniální čtvrti, prohlídka chrámu Ngoc Son a červeného mostu The Huc. Oběd během programu. Projížďka v cyklorikšách starou čtvrtí Hanoje (Old Quarter). Večer návštěva představení vodních loutek - tradičního vietnamského umění. Večeře a nocleh v Hanoji.

4. den

Ranní odjezd do zátoky Halong, prohlídka „Dračí zátoky“ - jednoho z přírodních divů světa, kde se nachází kolem 3.000 vápencových ostrůvků vystupujících ze smaragdových vod Tonkinského zálivu. Výlet lodí k jeskyním Thien Cung a Dau Go. Oběd a večeře během programu. Nocleh v kajutách na lodi v zátoce Halong.

5. den

Po snídani na lodi poslední plavba s lehkým obědem. Připlutí do přístavu a transfer autobusem zpět do Hanoje. Dle časových možností po cestě zastávka na prohlídku pagody Con Son a chrámu Kiep Bac. Pokračování do Hanoje na letiště a večerní let do Hue. Transfer do hotelu, ubytování a večeře.

6. den

Po snídani prohlídka města Hue – císařského města, sídla poslední vládnoucí dynastie. Návštěva hrobky císařů Tu Duc a Khai Dinh a pagody Tu Dam. Odpoledne projížďka člunem po řece Huong k pagodě Thien Mu a na návštěvu hrobky Minh Mang. Oběd v místní restauraci. Odpoledne pokračování prohlídky - zříceniny císařské rezidence v Císařské citadele, palác Thai Hoa, „Vlajková“ věž, 9 posvátných bronzových děl. Možnost nakupování na trhu Dong Ba. Nocleh v Hue.

7. den

Snídaně a odjezd panoramatickou cestou do Hoi An přes průsmyk Hai Van (mořských mraků) a kolem vesnic s ovocnými sady. Odpoledne prohlídka Hoi An (historického přístavu významného v 16. – 18. století), Japonského krytého mostu, místního trhu s rukodělnými výrobky (dřevořezba, hrnčířství, košíkářství, pletařství), historického domu Tan Ky a pagody Chuc Thanh. Ubytování a nocleh v Hoi An.

8. den

Po snídani odjezd na letiště v Danangu a přelet do Saigonu. Po příletu odjezd ke známým tunelům Cu Chi na jejich návštěvu.

9. den

Dnes bude následovat prohlídka města – čínská čtvrť Cho Lon („velké tržiště“) s řadou zajímavých čínských chrámů, centra se stavbami z koloniální éry města – bývalá i současná radnice, městské divadlo, budova hlavní pošty, katedrála Notre Dame a Palác sjednocení (Thong Nhat). Nocleh v Saigonu.

10. den

Ranní přejezd do My Tho v deltě Mekongu. Návštěva pagody Vinh Trang. Projížďka na loďkách po řece Mekong na ostrov Con Phung. Pokračování do města CanTho, „hlavního města“ delty. Transfer do hotelu a ubytování. 

11. den

Po snídani lodní výlet do Cai Rang, k plovoucímu trhu. Po cestě budete sledovat každodenní život obyvatel delty Mekongu. Odpoledne návrat zpět do Saigonu. Nocleh v Saigonu.

12. den

Individuální volno na vlastní prohlídku města a poslední nákupy. Odpoledne návštěva Muzea válečných zločinů, možnost cyklistické projížďky ve staré čtvrti a nákupu na trhu Ben Thanh. Navečer transfer na letiště a odlet domů.

13. den

Přílet do Prahy.


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od března do dubna a od října do listopadu. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: info(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.