Tropický ostrov Koh Chang v Thajsku s návštěvou chrámů Angkoru v Kambodži
(Bangkok - Koh Chang - Siem Reap)

(St) 19.02. - (Sob) 29.02.2020

Snídaně

Hotel ***

PRIVÁTNÍ zájezd. Odjezdy každý den, minimálně 2 osoby.
ČESKY hovořící asistence na telefonu.

Bangkok (Thajsko) – Koh Chang - Siem Reap (Kambodža) – Bangkok

LETECKY Praha - Bangkok - Praha

3* hotely

snídaně

Odlet z Prahy.

Bangkok – Koh Chang - přílet
Přílet do hlavního města Thajska – Bangkoku. Setkání s Vaším řidičem na letišti a privátní transfer na ostrov Koh Chang (cca 5 hodin jízdy). Odpočinek po Vašem letu a přenocování.

Koh Chang (snídaně)
Individuální volno na odpočinek a koupání nebo fakultativní výlety na okolní malebné ostrovy se šnorchlováním nebo projížďka džunglí na slonech kolem ovocných plantáží. Výlety si můžete zakoupit přímo v hotelu. Přenocování.

Individuální volno na odpočinek a koupání na tropickém ostrově. Přenocování.

Koh Chang – Siem Reap, Kambodža - (snídaně)
Po snídani odjezd linkovým autobusem do města Siem Reap (cca 10 hodin jízdy), které leží v severozápadní Kambodži a je hlavním městem stejnojmenné provincie. Je branou do chrámového komplexu Angkor, středověkého města vybudovaného v průběhu 9. - 13. století vládci khmerského impéria – památky světového dědictví UNESCO a jednoho ze sedmi divů světa. Večer si můžete prohlédnout centrum města, trh Phsar Chas (Old Market neboli Starý trh), Art Centrum a Night Market (noční trh). V centru města je množství krámků s typicky khmerskými šperky, předměty a suvenýry. Po příjezdu vlastní transfer tuk tukem do hotelu (cca 15 minut, 2 - 3 USD). Přenocování.

Siem Reap (snídaně)
Snídaně v hotelu, poté individuální volno na návštěvu Angkoru Watu - svatého města a největšího Hinduistického chrámu v Kambodži a starověkého městského areálu Angkor Thom, Bayon a chrámu Ta Prohm s gigantickými kořeny stromů, které chrámem prorůstají, a ve kterém se natáčel film Tomb Raider s Angelinou Jolie. Na úchvatný západ slunce se můžete podívat z hory Bakheng, a poté se vrátit do města na večeři v oblasti Pub Street v centru města. Je zde mnoho nejrůznějších restaurací, barů, pizzerií, kaváren nabízející asijskou i evropskou kuchyni, ovocné šejky, pivo importované i domácí a úžasné koktejly. Přenocování se snídaní.

Siem Reap (snídaně)
Snídaně, individuální volno s možností výletů, např. do SilkFarm – manufaktury vyrábějící jedno z nejkvalitnějších hedvábí v zemi. Prohlídka zahrnuje všechny aspekty výroby, od pěstování larev bource morušového, po barvení hedvábných vláken a tkaní konečných výrobků. V místní prodejně si můžete výhodně nakoupit jejich krásné výrobky.  Doporučujeme podvečerní procházku centrem města, návštěva trhu Phsar Chas (Old Market neboli Starý trh), Art Centra a Pub Street s množstvím krámků s typicky khmerskými šperky, uměleckými předměty a suvenýry a s kabelkami z pravé krokodýlí kůže. Přenocování se snídaní.

Siem Reap – Bangkok - odlet (snídaně)
Po snídani odjezd linkovým autobusem do Bangkoku (cesta trvá cca 8-9 hodin). Příjezd do Bangkoku do oblasti ulice Khao San. Individuální volno a vlastní transfer na letiště k Vašemu odletu domů. Doporučujeme odlet z Bangkoku až po 20:00 hodině.

mezinárodní letenku Praha – Bangkok – Praha vč. všech tax (běžná ekonomická třída)
ubytování se snídaní v 3* hotelech
česky hovořící asistence na telefonu
privátní transfer z letiště v Bangkoku na ostrov Koh Chang vč. trajektu
autobusová jízdenka Koh Chang – Siem Reap – Bangkok

vízum do Kambodže
fakultativní aktivity, výlety
příplatky v období svátků a slavností
průvodce
spropitné
vstupy a poplatky za fotoaparáty a kamery v památkách
osobní výdaje (prádelna, internet, suvenýry)
vlastní transfer z centra Bangkoku na letiště a v Siem Reap do hotelu (cena cca 2 - 3 USD)
strava a nápoje neuvedené v programu
cestovní pojištění - na požadavek rádi zajistíme

Mezinárodní letenka Praha - Bangkok - Praha vč. všech tax.