Plavba po Seychelských ostrovech - Sea Star / Sea Bird (listopad - duben)
(Mahé - Praslin - La Digue - Grande Soeur a Petite Soeur - Booby Island - Aride Island - Curieuse - St. Pierre - Ille Seche - Inter-Island Quay)

Zvolený termín: 

(Čt) 27.02. - (Ne) 08.03.2020

Počet dní:

11

Doprava:

Letecky - Praha / Vídeň

Strava:

Plná penze

Ubytování:

Loď 

Typ zájezdu:

Plavby

Popis

EXOTICKÁ dovolená na Seychelských ostrovech!
 
Vítejte v ráji!
Rádi byste navštívili několik ostrovů najednou, ale máte pouze týden dovolené? Ideální variantou je plavba lodí. Každý den strávíte na jiném ostrově nebo v jeho jiné části. Během romantické plavby holandskou dřevěnou plachetnicí se podíváte hned na několik krásných Seychelských ostrovů a budete objevovat jejich krásy a úchvatný podmořský život.

Trasa

Mahé - Praslin - La Digue - Grande Soeur a Petite Soeur - Booby Island - Aride Island - Curieuse - St. Pierre - Ille Seche - Inter-Island Quay

Doprava

LETECKY Praha - Seychely - Praha

Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.

Ubytování

Ostrov Mahé
Eden Bleu Hotel 4*, pokoj Standard (ubytování před plavbou)
Hotel Eden se nachází v těsné blízkosti přístavu na ostrově Eden, pouhých 5 minut jízdy od letiště a 5 minut od hlavního města Victoria. Najdete zdeobchodní centrum Eden, kde naleznete supermarket, obchody a lékárnu. V hotelu vám bude k dispozici zdarma WIFI připojení, nachází se zde restaurace, casino, bar a bazén. Ubytování v hotelu Eden Bleu od 14:00 hodin a odhlášení z hotelu do 11:00 hodin.

Loď Sea Star / Sea Bird
Loď Sea Star a Sea Bird jsou moderní na zakázku vyrobené jachty, které kombinují prostor, komfort a autentickou pohostinnost na moři ideální pro týdenní pobyt. Plavby je možné se zúčastnit během celého roku. Trasa se mění pouze v závislosti na větru. Maximální počet osob na lodi je 18 + posádka. Můžete tedy loď využít i pro privátní firemní nebo rodinné či přátelské účely. Na lodi Vám bude k dispozici kajak a vybavení na šnorchlování.

Komfort na lodi
Každá loď disponuje 9 prostornými klimatizovanými kajutami. Kajuty jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, evropskými zásuvkami a vysoušečem vlasů. Na palubě Vám bude k dispozici místo pro relax, odpočinek a opalování. V podpalubí můžete posedět u baru nebo v restauraci. Taktéž je na palubě venkovní sezení.

Sea Star má 3 stožáry, 5 plachet a je 40 metrů dlouhá. / Sea Bird má 2 stožáry, 4 plachty a je 42 metrů dlouhá.
Loď Sea Star nebo Sea Bird. Loď bude upřesněna na místě.

Stravování

Snídaně v hotelu na ostrově Mahé.
Plná penze na lodi (servíruje se kombinace mezinárodní a autentické kreolské kuchyně). V případě požadavku na dietní stravu nás prosím kontaktujte.

Poznámka:
Nápoje se hradí zvlášť (na místě).

Program

1. den

Praha 
Odlet z Prahy.

2. den

Seychely - ostrov Mahé
Přílet na Seychely, kde vás na letišti mile přivítá zástupce naší CK. Transfer do vašeho hotelu a ubytování.Přenocování v hotelu.

3. den

Mahé (Beau Vallon)
Snídaně v hotelu, a poté transfer k přístavu Inter – Island Quay, kde se v cca 10:30 nalodíte na vaši loď. Oficiální přivítání kapitánem a představení posádky. Loď vyplouvá z přístavu ve 12:00 hodin. Poplujete na severní pobřeží ostrova Mahé do krásné zátoky Beau Vallon. Možnost koupání a odpočinku na pláži. Večer ochutnáte místní kreolskou kuchyni formou barbecue na lodi. Přenocování na lodi.

4. den

Praslin (Vallee de Mai Nature Reserve)
Ráno se vylodíte na druhém největším ostrově Praslin a pojedete na prohlídku chráněné přírodní památky UNESCO – Valle de Mai. V pralese se setkáte s endemickým druhem papouška Black Parrot a uvidíte zde růst slavné kokosové ořechy Coco de Mer – jedná se o ořech ve tvaru ženského klína, který váží kolem 20 kg. Po prohlídce koupání, šnorchlování a opalování. Přenocování na lodi.

5. den

Praslin - La Digue
Ranní plavba na romantický ostrov La Digue. Na tomto krásném ostrově nejezdí auta, ale pouze volské povozy. Můžete si zapůjčit kolo a ostrov si sami projet. La Digue je domovem místního endemita, lejskovce seychelského a je rovněž známý svými masivy žulových balvanů na pláži Anse Source d'Argent, která patří mezi nejfotografovanější pláže na světě. Prozkoumejte ostrov na kole, zastavte se na Union Estate, na želví farmě, shlédněte zpracování kopry či se zastavte na vanilkových plantážích. Přenocování na lodi.

6. den

Praslin - Grande SoeurPetite Soeur
Ráno poplujete do Grande Soeur a Petite Soeur, kde je vynikající příležitost pro šnorchlování a potápění. Jde o ideální místo pro relaxaci, neboť tyto dva ostrovy jsou zcela neobydlené. Odpoledne návštěva Coco Island, úchvatného místa, kde lze šnorchlovat mezi různobarevnými tropickými rybami. Přenocování na lodi.

7. den

Booby Island - Aride Island
Ráno plavba na Booby Island s možností potápění a vodních sportů. Po obědě plavba na Aride Island, známý ohromnými ptačími koloniemi. Na tomto ostrově se nachází víc ptačích druhů než na jakémkoli jiném ostrově. Je rovněž domovem 5 endemických druhů. 3 ptačí druhy zde mají nejpočetnější kolonie - nody tenkozobý, buřňák audubonův a rákosník seychelský. Aride Island je jediným ostrovem na celém světě, kde roste Gardenie Wrightova a také zde bylo zaznamenáno pŕes 400 druhů ryb.
Přenocování na lodi.

8. den

Curieuse - St. Pierre
Ráno poplujete do Curieuse, kde prozkoumáte tento takřka neobydlený ostrov. Prohlédněte si mangrovníkové lesy, farmu obřích želv spolu s ruinami dřívějšího leprosária. Po barbecue obědě se buď můžete oddat různým vodním sportům, nebo prostě jen relaxovat na nádherných plážích a kochat se tyrkysovými vodami. Poté plavba k žulovému ostrůvku St. Pierre, kde budete mít ideální příležitost pro šnorchlování. Přenocování na lodi.

9. den

St. Anne - Ile Seche
Po snídani plavba směrem k Mahé se zastávkou v mořském národním parku St. Anne, kde bude opět možnost šnorchlování či potápění. Následuje rozlučková barbecue večeře a plavba do Ile Seche.
Přenocování v Ile Seche.

10. den

Ile Seche – Mahé
V 08:30 hodin se vylodíte v přístavu Inter – Island Quay. Transfer na letiště a následný odlet domů.

11. den

Praha
Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje

mezinárodní letenku Praha – Seychely – Praha vč. všech tax (běžná ekonomická třída)
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Eden Bleu se snídaní (před plavbou)
ubytování na lodi ve dvoulůžkových kajutách s vlastním sociálním zařízením
plnou penzi na lodi
uvedené transfery na ostrově Mahé
program dle itineráře
přivítání anglicky hovořícím zástupcem CK
24 hodinovou asistenci v angličtině po celou dobu pobytu
anglicky hovořící personál na lodi
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

neuvedená strava a nápoje
přivítání ČESKÝM delegátem 1 540 Kč / osobu
spropitné a výdaje osobní povahy (prádelna, internet, suvenýry)
zapůjčení kola na ostrově La Digue
vybavení na potápění, instruktora
fakultativní aktivity a výlety
cestovní pojištění – na požadavek rádi zajistíme

Nezávazná poptávka a orientační cena zájezdu

Základní služby

Cena na osobu za mezinárodní letenku
Mezinárodní letenka Praha – Seychely – Praha vč. všech tax.
18 500 Kč   x   
  =
0
Cena za pobyt na osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Uvedená cena zahrnuje program dle itineráře kromě letenek.
83 700 Kč   x   
  =
0

Orientační cena zájezdu v Kč:

Konečnou cenu Vám potvrdí náš pracovník.

0

Informace o Vás

Duben 2020
od 102 200
11
Letecky - Praha / Vídeň
Plná penze
od 102 200
11
Letecky - Praha / Vídeň
Plná penze


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: email(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
Tel.: +420 266 311 543 - 5
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.