Plavba po Seychelských ostrovech - Sea Shell / Sea Pearl (listopad - duben)
(Mahé - Praslin - La Digue - Grande Soeur a Petite Soeur - Booby Island - Aride Island - Curieuse - Ille Seche - Port Victoria - Inter-Island Quay)

Zvolený termín: 

(Čt) 27.02. - (Ne) 08.03.2020

Počet dní:

11

Doprava:

Letecky - Praha / Vídeň

Strava:

Plná penze

Ubytování:

Loď 

Typ zájezdu:

Poznávací

Popis

EXOTICKÁ dovolená na Seychelských ostrovech!
 
Vítejte v ráji!
Rádi byste navštívili několik ostrovů najednou, ale máte pouze týden dovolené? Ideální variantou je plavba lodí. Každý den strávíte na jiném ostrově nebo v jeho jiné části. Během romantické plavby holandskou dřevěnou plachetnicí se podíváte hned na několik krásných Seychelských ostrovů a budete objevovat jejich krásy a úchvatný podmořský život.

Trasa

Mahé - Praslin - La Digue - Grande Soeur a Petite Soeur - Booby Island - Aride Island - Curieuse - Ille Seche - Port Victoria - Inter-Island Quay

Doprava

LETECKY Praha - Seychely - Praha

Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.

Ubytování

Ostrov Mahé
Eden Bleu Hotel 4*, pokoj Standard (ubytování před plavbou)
Hotel Eden se nachází v těsné blízkosti přístavu na ostrově Eden, pouhých 5 minut jízdy od letiště a 5 minut od hlavního města Victoria. V blízkosti je také obchodní centrum Eden, kde naleznete supermarket, obchody a lékárnu. V hotelu vám budek dispozici zdarma WIFI připojení, nachází se zde restaurace, casino, bar a bazén. Ubytování v hotelu Eden Bleu od 14:00 hodin a odhlášení z hotelu do 11:00 hodin.

Loď Sea Shell / Sea Pearl
Loď Sea Shell aSea Pearl jsou holandské plachetnice, které jsou ideální pro adventure dovolenou s poznáním. Plavby je možné se zúčastnit během celého roku. Trasa se mění pouze v závislosti na větru. Maximální počet osob na lodi je 18 + posádka. Můžete tedy loď využít i pro privátní, firemní, rodinné či přátelské účely. Na lodi Vám bude k dispozici kajak a vybavení na šnorchlování.

Komfort na lodi
Každá loď disponuje 8 klimatizovanými kajutami. Kajuty jsou vybaveny postelí, umyvadlem a evropskými zásuvkami. Společné toalety (3) a sprchy (4) + sprcha na horní palubě. Na palubě Vám bude k dispozici místo pro relax, odpočinek a opalování a restauraci.

Stravování

Snídaně v hotelu na ostrově Mahé.
Plná penze na lodi (servíruje se kombinace mezinárodní a autentické kreolské kuchyně). V případě požadavku na dietní stravu nás prosím kontaktujte.

Poznámka:
Nápoje se hradí zvlášť (na místě).
 

Program

1. den

Praha 
Odlet z Prahy.

2. den

Seychely - ostrov Mahé - přílet
Přílet na Seychely, kde vás na letišti mile přivítá zástupce naší CK. Transfer do vašeho hotelu a ubytování.
Přenocování v hotelu.

3. den

Mahé - Round Island
Snídaně v hotelu, a poté transfer k přístavu Inter – Island Quay, kde se v cca 10:30 nalodíte na vaši loď. Oficiální přivítání kapitánem a představení posádky. Loď vyplouvá z přístavu ve 12:00 hodin. Poplujete z ostrova Mahé k Round Island. Večer ochutnáte místní kreolskou kuchyni s barbecue na lodi.
Přenocování na lodi.

4. den

Praslin (Vallee de Mai Nature Reserve)
Poplujete na Praslin, druhého nejobydlenějšího ostrova na Seychelech. Dnes navštívíte přírodní rezervaci Vallee de Mai Nature Reserve, které je zapsané na seznam Světového dědictví. Tato rezervace je domovem endemického druhu kokosu - coco de mer, který je ve tvaru ženského klína a váží až 25kg. Dále zde můžete vidět i endemického seychelského papouška černého (Black parrot). Projdete se úzkými zazelenalými uličkami pod palmovou klenbou. Odpoledne návrat na loď s možností šnorchlování, potápění či jiným aktivitám. Přenocování na lodi.

5. den

Praslin - La Digue
Ráno poplujete na ostrov La Digue, na němž můžete doposud spatřit volské povozy. Bicykly patří mezi nejpoužívanější dopravní prostředky. La Digue je domovem místního endemita, lejskovce seychelského a je rovněž známý svými masivy žulových balvanů na pláži Anse Source d'Argent, která patří mezi nejfotografovanější pláže na světě. Prozkoumejte ostrov na kole, zastavte se na Union Estate, na želví farmě, zpracování kopry či na vanilkových plantážích. Přenocování na lodi.

6. den

Praslin - Grande SoeurPetite Soeur
Ráno poplujete k ostrovům Grande Soeur a Petite Soeur, kde budete mít úžasnou příležitost pro šnorchlování a potápění. Jde o ideální místo pro relaxaci, neboť tyto dva ostrovy jsou zcela neobydlené. Odpoledne návštěva ostrova Coco Island, úchvatného místa, kde budete šnorchlovat mezi různobarevnými tropickými rybami. Přenocování na lodi.

7. den

Booby Island - Aride Island
Ráno plavba na ostrov Booby Island s možností potápění a vodních sportů. Po obědě plavba na ostrov Aride Island, přírodní rezervace s velkým výskytem ptačí kolonie. Je rovněž domovem 5 endemických druhů ptactva. Nejpočetnější zastoupení zde mají - nody tenkozobý, buřňák audubonův a rákosník seychelský. Aride Island je jediným ostrovem na celém světě, kde roste Gardenie Wrightova a také zde bylo zaznamenáno více jak 400 druhů ryb. Přenocování na lodi.

8. den

Curieuse
Ráno poplujete na ostrov Curieuse, kde prozkoumáte tento takřka neobydlený ostrov. Prohlédnete si mangrovníkové lesy, farmu obřích želv spolu s původním doktorským domkem. Oběd formou grilování na pláži. Poté můžete relaxovat a koupat se v tyrkysových vodách. Přenocování na lodi.

9. den

Curieuse - Ile Seche - Port Victoria
Po snídani plavba směrem k Mahé se zastávkou na Ile Seche, kde bude opět možnost šnorchlování či potápění. Následuje rozlučková barbecue večeře. Přenocování na lodi.

10. den

Inter-Island Quay - Mahé
V 8:30h vylodění a následný transfer na letiště a odlet domů.

11. den

Praha
Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje

mezinárodní letenku Praha – Seychely – Praha vč. všech tax (běžná ekonomická třída)
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Eden Bleu se snídaní
ubytování na lodi ve dvoulůžkových kajutách (společně sociální zařízení)
plnou penzi na lodi
program dle itineráře
transfer letiště – hotel – letiště na ostrově Mahé
přivítání anglicky hovořícím zástupcem CK
anglicky hovořící personál na lodi
24 hodinovou asistenci v angličtině po celou dobu pobytu
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

neuvedená strava a nápoje
přivítání ČESKÝM delegátem 1 540 Kč / osobu
fakultativní aktivity a výlety
vybavení na potápění, instruktora
zapůjčení kola na ostrově La Digue
spropitné a výdaje osobní povahy (prádelna, internet, suvenýry)
cestovní pojištění – na požadavek rádi zajistíme

Nezávazná poptávka a orientační cena zájezdu

Základní služby

Cena na osobu za mezinárodní letenku
Mezinárodní letenka Praha – Seychely – Praha vč. všech tax.
18 500 Kč   x   
  =
0
Cena za pobyt na osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Uvedená cena zahrnuje program dle itineráře kromě letenek.
69 100 Kč   x   
  =
0

Orientační cena zájezdu v Kč:

Konečnou cenu Vám potvrdí náš pracovník.

0

Informace o Vás

Duben 2020
od 87 600
11
Letecky - Praha / Vídeň
Plná penze
od 87 600
11
Letecky - Praha / Vídeň
Plná penze


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: email(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
Tel.: +420 266 311 543 - 5
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.