Constance Lemuria 5*

Polopenze

Hotel *****

Pobytový

Velmi krásný rezort, kde se příroda snoubí s luxusním architektonickým designem.

Ostrov Praslin - západní pobřeží

LETECKY Praha - Seychely - Praha

Tento úžasný eko rezort, ukrytý v rozlehlém palmovém háji, nabízí opravdový luxus a komfort pro náročné cestovatele. Tento hotel byl prvním pětihvězdičkovým hotelem na Seychelách (rok otevření 1999). V roce 2016 proběhla jeho kompletní rekonstrukce, a tak nyní může nabídnout zbrusu nové interiéry z přírodních materiálů jako je dřevo, kámen, růžová žula nebo došky. Celkově je v hotelu brán velký důraz na soulad s přírodou. Například osvětlení je zde navrženo tak, aby v noci nerušilo želvy, které přicházejí klást vejce na pobřeží. Při procházce na hotelové kolonádě lze obdivovat dvě zátoky a lagunu. Hned vedle hotelu najdeme velmi oblíbené profesionální golfové hřiště, jediné 18-jamkové hřiště na Seychelských ostrovech. 4 restaurace nabízí širokou škálu místních i mezinárodních pokrmů formou bufetu i à la carte. Místní spa je vybaveno saunou, párou a vířivkou. Je zde k dispozici také posilovna.

Junior Suite – pokoj o velikosti 52m2 s terasou nebo balkonem, klimatizací, Wi-Fi připojením, velkou koupelnou s vanou, toaletou, vysoušečem vlasů, TV s Mac Mini (iPod propojení, CD, DVD), telefonem, minibarem, trezorem, kávovarem a konvicí na čaj.

Hotel obklopují krásné a klidné pláže s bílým pískem. Jedna z nich, Anse Georgette, je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na světě.

V hotelu se nachází 4 restaurace, 5 barů, bazén, obchody, posilovna, spa a dětský klub.
Sportovní aktivity: golf, tenis, půjčovna jízdních kol a šlapadel, jízda na kajaku, windsurfing
Sporty za poplatek: potápění, rybaření; lekce vodních sportů, golfu a tenisu

polopenze (snídaně v restauraci Legend / večeře v restauraci Theme, Diva nebo Nest / nápoje za příplatek)

Restaurace:

Legend - podávají se zde snídaně formou bufetu a večeře, show cooking
Diva – moderní restaurace u golfového hřiště podávající středomořské pokrmy, otevřena během obědů a večeří
The Nest – indická a kreolská kuchyně a mořské plody, otevřena v době obědů a večeří
Takamaka – podává saláty, sendviče a sushi; jen několik metrů od pláže Anse Kerlan, otevřena během obědů

Bary: Huna Bar, The Diva Bar, Legend Pool Bar, The Nest Bar, Takamaka Bar

Odlet z Prahy.

Seychely - Mahé / Praslin (večeře)
Přílet na ostrov Mahé, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Privátní transfer k přístavu, odkud poplujete trajektem na ostrov Praslin. Privátní transfer do vašich apartmánů a ubytování.

Seychely - Praslin (polopenze)
Individuální volno na odpočinek a koupání. Možnost fakultativních výletů či zapůjčení auta. Přenocování v hotelu.

Seychely - Praslin (polopenze)

Seychely - Praslin / Mahé (snídaně)
Individuální volno na odpočinek a koupání. Privátní transfer k přístavu, odkud poplujete na hlavní ostrov Mahé. Poté privátní transfer na letiště k vašemu odletu domů.

mezinárodní letenku Praha - Seychely - Praha vč. všech tax (běžná ekonomická třída)
7 nocí ubytování v pokoji typu Junior Suite
polopenzi
přivítání na letišti anglicky hovořícím zástupcem CK
privátní transfer letiště – přístav – letiště na Mahé
trajekt na ostrov Praslin a zpět
privátní transfer přístav – hotel – přístav na ostrově Praslin

neuvedená strava a nápoje
přivítání ČESKÝM delegátem 1 540,- Kč / osobu
výdaje osobní povahy (prádelna, internet, suvenýry)
fakultativní aktivity a výlety
cestovní pojištění – na požadavek rádi zajistíme

Slevy

Sleva za včasný nákup (nejpozději 45 dní před odletem). Pro více informací prosím kontaktujte naši CK.

Mezinárodní letenka Praha – Seychely - Praha vč. všech tax.
Příplatek za přivítání ČESKY hovořícím delegátem na osobu