Kambodža - za khmerskými památkami i koupáním
(Siem Reap - Phnom Penh - Sihanoukville - Phnom Penh)

Doporučený termín: 

únor - duben , říjen - listopad

Počet dní:

11 dní

Doprava:

Letecká

Strava:

Ukázka kambodžské gastronomie

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Siem Reap / Angkor Wat - Phnom Penh - Sihanoukville

Doprava

letecká

Ubytování

hotely 3* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle požadavku

Program

1. den

Odlet z Prahy přes Dubaj a Bangkok.

2. den

Přílet do Bangkoku a transfer do Siem Reap. Po příletu vyřízení vstupního víza, setkání s místním průvodcem a transfer do hotelu. Ubytování a nocleh Siem Reap.
Siem Reap je branou do Angkoru, středověkého města vybudovaného v 9.–13. století vládci Khmerského impéria. Nejrušnější centrum Siem Reap se rozkládá kolem Phsar Chhas (Old Market neboli Starý trh) a kolem přilehlé ulice Siwatha Blvd. Dalším hojně navštěvovaným místem je Angkor Night Market. Centrum města je vybudováno v klasickém francouzském koloniálním stylu, na mnoha stavbách je ovšem patrný vliv čínské architektury. Angkor s množstvím starobylých staveb je jedním z největších náboženských komplexů na světě a je hlavním důvodem návštěvy Siem Reap.

3. den

Snídaně v hotelu. Prohlídka nejpopulárnějších chrámů - Bayon, Ta Phrom. Oběd. Odpoledne pokračování prohlídky - chrámový komplex Angkor Wat, symbol Kambodži zobrazený na státní vlajce, je součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Možnost pozorování západu slunce s hory Phnom Bakheng. Večeře a program s ukázkou tradičních khmérských tanců. Transfer zpět do hotelu, nocleh Siem Reap.

4. den

Časná snídaně v hotelu, odjezd na návštěvu starého trhu. Prohlídka dalších chrámů - Banteay Srei z růžového pískovce s bohatými květinovými motivy a výjevy z eposu Ramajána, Pre Rup s pěti cihlovými věžemi na vrcholu, vodní nádrž Sras Srong, místa ceremoniálů Sloní terasy. Možnost společného oběda během programu. Návrat do hotelu, nocleh Siem Reap.

5. den

Snídaně v hotelu, po snídani transfer autobusem do Phnom Penhu. Cestou zastávka na trhu Skun Market. Pokračování jízdy Phnom Penhu, po příjezdu transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh Phnom Penh.

6. den

Snídaně v hotelu, setkání s místním průvodcem a odjezd na okružní jízdu městem: návštěva královského paláce, přilehlá Stříbrná pagoda s křišťálovou sochou smaragdového Buddhy, Národní muzeum, Památník nezávislosti. Možnost společného oběda. Odpoledne pokračování prohlídky města – Muzeum genocidy Tuol Sleng v prostorách bývalého vězení, „smrtící pole“ Choeung Ek. Podle času a zájmu zastávka na některém místním trhu. Návrat do hotelu, večeře, nocleh Phnom Penh.

7. den

Snídaně v hotelu, po snídani transfer autobusem do Sihanoukville. Po příjezdu transfer do hotelu na ubytování. Volno k individuálnímu programu, nocleh Sihanukville.
Sihanukville je přístav a letovisko na pobřeží Thajského zálivu, pobřeží tvoří krásné pláže – s bílým jemným pískem, i oblázkové. Pláže obklopuje tropická vegetace s množstvím palem.

8. den

Snídaně, volno k individuálnímu programu, nocleh Sihanukville.

9. den

Snídaně, volno k individuálnímu programu, nocleh Sihanukville.

10. den

Snídaně v hotelu. Transfer do Phnom Penhu na letiště a odlet do Bangkoku.

11. den

Z Bangkoku pokračování přes Dubaj do Prahy.


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od února do dubna a od října do listopadu. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: info(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.