Poklady Chile
(Santiago de Chile - Puerto Varas - Punta Arenas - NP Torres del Paine - Santiago de Chile)

Viz popis zájezdu

Hotel ***

SKUPINOVÝ zájezd / ANGLICKY hovořící průvodce

Garantovaná data odjezdů s mezinárodní skupinkou od 2 do 16 účastníků.

Santiago de Chile – Puerto Varas – Punta Arenas – NP Torres del Paine - Santiago de Chile

LETECKY Praha - Santiago de Chile - Praha

3* hotely (za příplatek možnost zajištění ubytování ve 4*hotelech)

10x snídaně, 1x oběd (plná penze v NP Torres del Paine)

Další poznámky

Možnost rozšíření programu - fakultativně:

- ubytování PŘED a PO nabízeném programu v Santiago de Chile
- transfery v případě individuálního ubytování v Santiago de Chile
- 4denní program na Velikonočním ostrově
- 3denní vinařský program v oblasti Santiago de Chile
- možnost rozšíření programu o další jihoamerické země – Argentina, Bolívie, Peru…

Praha - Santiago de Chile
Odlet z Prahy. Večerní přílet do Santiago de Chile, přivítání zástupcem cestovní kanceláře a následný transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne okružní jízda městem, pojedete po slavné Alamenda Avenue, kde se nachází několik zajímavých památek a budov – kostel sv. Františka a Santa Lucia Hill. Dále vaše cesta povede k Plaza de Armas, katedrále, centrálnímu trhu, kde se nejčastěji prodávají ryby a mořské plody. Program zakončíte v oblasti Bellavista a na San Cristobal Hill. Návrat do hotelu a nocleh.

Santiago de Chile (snídaně)
Snídaně a individuální volno nebo možnost zakoupení fakultativního výletu.

Fakultativně:
Výlet do přímořského letoviska Valparaisa a Viña del Mar. Nocleh Santiago de Chile.
Ochutnávka chilského vína na vinicích Vinolia (3h).

Santiago – Puerto Montt – Puerto Varas (snídaně)
Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet do Puerto Montt, po příletu transfer do Puerto Varas, „města růží“ u jezera Llanquihue, jednoho z největších jezer v Chile pod sopkou Osorno. Ubytování v hotelu, nocleh Puerto Varas.

Puerto Varas (snídaně, oběd)
Snídaně. Návštěva vodopádů Petrohué a malé vesničky Peulla. Následuje 2hodinový lodní výlet po jezeře Todos los Santos s výhledy na sopky Osorno, Puntiagudo a Tronador. Během dne oběd. Možnost outdoorových aktivit jako jízda na kanoi, na koni, jeep safari atp. Návrat do hotelu, nocleh Puerto Varas.

Puerto Varas (snídaně)
Snídaně a individuální volno na vlastní prohlídku města nebo možnost zakoupení fakultativního výletu.

Fakultativně:
Celodenní výlet na ostrov Chiloé s návštěvou vesnice Chacao, oběd v Castro a prohlídka krásně krajiny, uměleckého trhu, muzea a kostela v Dalcahue.

Puerto Varas – Puerto Montt – Punta Arenas (snídaně)
Snídaně, transfer z hotelu na letiště v Puerto Montt. Po cestě na letiště krátká prohlídka města – bulvár Costanera, centrum města, hlavní náměstí, katedrála, trh Angelmó. Poté odlet do Punta Arenas. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh Punta Arenas.

Punta Arenas - NP Torres del Paine (plná penze)
Snídaně. Poté půldenní prohlídka města Punta Arenas – ulice Avenida Independencia, vyhlídka Cerro La Cruz. Návrat do hotelu a následný transfer divokou přírodou patagonských stepí do NP Torres del Paine. Jedná se o přírodní rezervaci zapsanou na seznamu UNESCO s kaskádovými vodopády, mohutnými potoky, jezery a blyštivými horskými štíty. Ubytování v hotelu Rio Serrano. Večeře a nocleh v NP Torres del Paine.

NP Torres del Paine  (plná penze)
Po celý den all inclusive program hotelu Rio Serrano: plná penze, otevřená konzumace nealko i alko nápojů (kromě luxusních alkoholických nápojů), vstupné do NP Torres del Paine, prohlídky s průvodcem (dle místního itineráře a klimatických podmínek), Wi-Fi připojení zdarma, spa s vyhřívaným bazénem, 35 % sleva na masáže. Nocleh v NP Torres del Paine.

NP Torres del Paine  (plná penze)

NP Torres del Paine - Punta Arenas – Santiago de Chile  (snídaně)
Snídaně, transfer na letiště v Punta Arenas a odlet do Santiago de Chile. Po příletu transfer do hotelu, ubytování, nocleh v Santiago de Chile.

Santiago de Chile, odlet (snídaně)
Snídaně, transfer na letiště a odlet ze Santiago de Chile.

mezinárodní letenku Praha – Santiago de Chile vč. letištních tax (běžná ekonomická třída)
vnitrostátní lety ze Santiaga de Chile do Puerto Montt, z Puerto Montt do Punta Arenas a z Punta Arenas do Santiaga vč. letištních tax (běžná ekonomická třída)
ubytování ve 3* hotelech (dvoulůžkové pokoje)
stravování dle itineráře