Botswana – Safari v Deltě Okavango
(Delta Okavango)

Plná penze

Kempy

SAFARI v Botswaně! Jedná se o kempové safari v buši, a proto můžete očekávat ojedinělé a nezapomenutelné zážitky.

Minimální počet 4 osoby / skupinový zájezd. ANGLICKY hovořící průvodce.
Možnost PRIVÁTNÍHO safari již od 2 osob za příplatek.

Delta Okavango – Moremi Game Reserve

LETECKY Praha - Maun - Praha

KEMP – Acacia Level, dvoulůžkové stany
Jednoduché stany o velikosti 2x2 metry se síťkou na dveřích a oknech. Ve stanech naleznete matrace, polštář, pokrývku a ručník. Společné sprchy (teplá voda na vyžádání) a společné toalety (suchý záchod), teplá voda každé ráno kdispozici, jídelní stůl a židle.

plná penze

Další poznámky

Poznámky:
Odjezd garantujeme při minimálním počtu 4 osob. Maximální počet osob v autě je 9.
Doporučujeme si sebou vzít veškeré toaletní potřeby (vč. toaletního papíru).
Řidič Vás před cestou zaveze do obchodu, kde si nakoupíte dostatek alkoholických a nealkoholických nápojů.
Společné sprchy (teplá voda na vyžádání) a toalety (jednoduché toalety v buši).
Povolená váha zavazadel je max. 12 kg v měkkých zavazadlech (doporučujeme krosny nebo batohy).
Doporučujeme mít sebou náhradní baterie, světelné baterie, termo láhev, pláštěnku popř. deštník.
K dispozici nebudou náhradní deky, ručníky ani polštáře.
Možnost dokoupení fakultativních výletů – plavba lodí, mokoro, panoramatické lety atd.
Na vyžádání možnost ubytování v lepší kategorii (Mopane, Morula). Prosím, kontaktujte naši CK.

Odlet z Prahy.

Maun – Delta Okavango - Moremi Game Reserve (oběd, večeře)
Přílet do Maunu, kde na vás bude čekat průvodce, který Vás bude doprovázet po celou dobu vašeho pobytu. Odjezd do Delty Okavango a ubytování v privátním kempu. Možnost krátkého odpočinku a lehký oběd. Poté odjezd na odpolední safari. Rezervace Moremi se nachází v centrální části Delty Okavango a na ostrově Chiefs Island. Kromě Velké pětky zde můžete také vidět více jak 400 druhů ptactva. Přenocování v kempu.

Delta Okavango - Moremi Game Reserve (plná penze)
Brzké ranní vstávání, kdy pro Vás bude připravena lehká kontinentální snídaně a odjezd na safari. Lehký oběd a odpočinek v kempu před odpoledním safari v Deltě Okavango a přírodní rezervaci Moremi. Setkáte se zde se lvy, slony, leopardy, vzácnými africkými divokými psy, žirafami, buvoly, gepardy, ale i hyenami, šakaly, voduškou červenou či impalou. Fakultativně možnost plavby lodí nebo na loďce mokoro (za příplatek). Přenocování v kempu.

Delta Okavango - Moremi Game Reserve (plná penze)
Brzké ranní a odpolední safari v Deltě Okavango a přírodní rezervaci Moremi. Fakultativně možnost celodenní plavby na loďce mokoro (za příplatek). Přenocování v kempu.

Delta Okavango – Moremi Game Reserve Khwai region (plná penze)
Odjezd z delty do oblasti Moremi Game Reserve Khwai (cca 4 hodiny jízdy), která se nachází v severovýchodní části rezervace. Protéká zde řeka Khwai, kam se chodí napájet divoká zvěř. Mezi nejčastější obyvatele této oblasti patří sloni, vzácná antilopa vraná a koňská, kudu, buvolec modrý, zebra, ale při troše štěstí můžete vidět i leoparda. Můžete se těšit na divoké safari. Přenocování v kempu.

Moremi Game Reserve Khwai region (plná penze)
Dnes se můžete těšit na ranní a odpolední safari. Pozorování divoké zvěře a ptactva. Přenocování v kempu.

Moremi Game Reserve Khwai region (plná penze)

Moremi Game Reserve Khwai region - Maun (plná penze)
Odjezd z regionu Khwai zpět do Maunu (cca 3-4 hodiny jízdy). Transfer na letiště k Vašemu odletu domů.

mezinárodní letenka Praha – Maun – Praha vč. letištních tax (běžná ekonomická třída)
ubytování ve dvoulůžkových stanech (2x2m)
plná penze
anglicky hovořící průvodce
všechny uvedené transfery
program dle itineráře
kuchaře, asistenta, kempové poplatky, kempové vybavení

odletovou taxu, cena 30 USD (platí se na místě v hotovosti)
nápoje
fakultativní výlety (plavby lodí, mokoro atd.)
spropitné místním průvodcům a řidičům
toaletní a osobní potřeby
výdaje osobní povahy (prádelna, internet, suvenýry)
cestovní pojištění – na požadavek rádi zajistíme