Východ USA - po stopách historie
(New York - Pennsylvánie - Washington DC)

Doporučený termín: 

Duben – červen, září – říjen

Počet dní:

9 dní

Doprava:

Letecká

Strava:

Setkání s americkou gastronomií

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

New York City – Philadelphie – Washington D. C. – Gettysburg – Harrisburg – Lancaster – New York City

Doprava

letecká

Ubytování

hotely 2* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle požadavku

Program

1. den

Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Long Island. Večerní program podle zájmu a časových možností. Nocleh.

2. den

Snídaně v hotelu. Celodenní prohlídka New Yorku – transfer autobusem na jih Manhattanu k Battery Park, odtud projížďka lodí kolem Sochy svobody. Následně projížďka čínskou a italskou čtvrtí a návštěva muzea letecké, námořní a vesmírné historie. Projížďka Central Parkem do čtvrti Harlem. Navečer návrat do hotelu. Večer dle zájmu např. návštěva muzikálu nebo hudebního klubu. Nocleh.

3. den

Snídaně v hotelu. Dopoledne volno k individuálnímu programu – návštěva muzea, nákupy, pěší procházka s průvodcem atd. Kolem poledne odjezd autobusem z New Yorku do Philadelphie, největšího města Pensylvánie. Po příjezdu prohlídka města - „tzv. Národní historický park Nezávislosti, kde byla podepsána Deklarace nezávislosti USA, náměstí Nezávislosti a Zvon svobody. Po prohlídce odjezd na ubytování v hotelu, nocleh Philadelphie.

4. den

Snídaně. Po snídani odjezd autobusem do Washingtonu D. C., hlavního města USA, které je zároveň sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu. Po příjezdu první část prohlídky města – návštěva Arlingtonského národního hřbitova. Navečer příjezd do hotelu na ubytování, nocleh v oblasti Washingtonu D. C.

5. den

Po snídani pokračování prohlídky hlavního města: budova Kapitolu, Bílého domu, dále Washingtonův, Lincolnův a Jeffersonův památník, Union Station, National Mall s parkem a památníky osobnostem amerických dějin. Nocleh v oblasti Washingtonu D. C.

6. den

Po snídani odjezd směrem do Gettysburgu v Pensylvánii. Návštěva Gettysburg National Military Park, památníku občanské války. Odpoledne pokračování směrem do oblasti Harrisburg - Lancaster na ubytování. Nocleh v oblasti.

7. den

Snídaně. Celodenní výlet po oblasti – panoramatická projížďka Harrisburgem, administrativní čtvrť, Kapitol, sídlo guvernéra, Market Square a dále prohlídka města Lancaster – staré město, Penn Square, radnice, historická tržnice, Fultova Opera. Během výletu možnost ochutnávky vína v některém vinařství v oblasti. Podle časových možností návštěva historických městeček Columbia a Marietta. Nocleh v oblasti.

8. den

Po snídani odjezd směrem do New Yorku na letiště JFK. Cestou zastávka v některém nákupním centru. Večer odlet do Evropy.

9. den

Přílet do Prahy – přímou linkou z New Yorku, popř. přes některé evropské tranzitní letiště.


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od dubna do června a od září do října. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: info(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.