Slunná Andalusie, nejen za sportem
(Andalulsie - Marbella )

duben – květen, září - říjen

Kombinovaná letecká a autobusová doprava

Malá ukázka španělské kuchyně

Málaga – Marbella

Obědy a večeře podle požadavku

Prahy - Málaga
Odlet z Prahy přes Madrid do Málagy. Po příletu transfer z letiště do hotelu v oblasti oblíbeného přímořského letoviska Marbella (jízda cca 1 hodinu, asi 80 km). Po příjezdu ubytování v hotelovém resortu (s bohatou nabídkou možností sportování) a společná večeře. Později večer návštěva typické místní restaurace Tablao s představením Flamenca.

Marbella, výlet do Rondy
Snídaně v hotelu. Dopoledne sportovní vyžití v hotelovém resortu. Po obědě odjezd na výlet do nedalekého starobylého města Ronda (cca 1 hodina jízdy, 65 km). Prohlídka města – město je kolébkou španělských loupežníků “bandoleros” a také tradičních býčích zápasů. Město je vystavěno v neopakovatelném prostředí pohoří Sierra de las Nieves a skýtá překrásný pohled na okolní krajinu Andalusie. Rozkládá se po obou stranách dvou údolí a napříč je spojeno mostem. Návštěva jedné z nejstarších býčích arén (Plaza de Toros) a kostela Santa María, který v sobě kloubí několik architektonických stylů. Navečer návrat do hotelu a večeře. Později večer společný program - příprava tradičního španělského pokrmu „paela“ pod vedením šéfkuchaře. Nocleh v hotelu.

Marbella, výlet do Jerez de la Frontera
Po snídani odjezd na celodenní výlet do Jerez de la Frontera (asi 170 km, 2,5 hodiny jízdy). Návštěva představení „Jak tančí koně“ v královské andaluské jízdní škole, která je obdobou jezdecké školy ve Vídni. Ukázka jízdy na tradiční španělskou hudbu a kostýmy ve stylu 18. století, ukázky choreografie tradičního stylu jízdy, kovbojského stylu jízdy, zapřahání koní, drezúra a jízda ve skupině. Následně návštěva proslulé „bodegy“ Tio Pepe v Jerezu, kolébky sherry – ochutnávka vín spojená s lehkým obědem. Krátká pěší prohlídka po Jerezu, jehož historické centrum je vyhlášeno kulturní památkou. Později odpoledne návrat do hotelu, večeře. Společný taneční večer v hotelu. Nocleh.

Marbella
Snídaně v hotelu. Dopoledne využití sportovního zařízení hotelu - organizovaná sportovní utkání ve zvolených disciplínách. Společný oběd v hotelu. Odpoledne pokračování ve sportovních utkáních. Večerní program – návštěva malebného přístavu Puerto Banus v Marbelle.

Marbella - Praha
Snídaně v hotelu. Transfer do Málagy na letiště a odlet do Prahy.

Nejvhodnější období pro vaši cestu je od dubna do května a od září do října. Termín si můžete určit podle vlastního přání.