Hotel Terme Vivat 4* Superior - Moravske Toplice

Hotel ****

Pobytový

Náš TIP:
V hotelu se setkáte s unikátní černou léčebnou termální vodou, která vyvěrá z hloubky až 1 250m.

Moravske Toplice

vlastní doprava
(na požadavek můžeme zajistit leteckou přepravu Praha / Vídeň - Lublaň - Praha / Vídeň vč. transferů do hotelu)

Hotel Terme Vivat 4* Superior / pokoj Standard double room

Hotel Terme Vivat se nachází ve východní části Slovinska vobci Moravské Toplice. Hotel je moderně vybaven a nabízí se jako ideální místo pro odpočinek, relax a aktivní dovolenou. Hotel má kdispozici 154 pokojů. V hotelu se nachází hlavní restaurace Vivat a restaurace „a la carte“ Vita, konferenční místnosti, masážní salon, beauty salon, fitness centrum a zubní ambulance.

Pokoje: Pokoje mají k dispozici klimatizaci, TV, telefon, WiFi, minibar, trezor, koupelnu se sprchou a vysoušeč vlasů.

Termální komplex:
Hotel je propojen s termálním komplexem o rozloze 2000 m2 s vnitřními a venkovními bazény, které jsou napuštěny unikátní léčebnou vodou tzv. „bílou a černou termální vodou“. Teplota vnitřních bazénů se pohybuje kolem 32°C, venkovní olympijský bazén má teplotu 26°C. Najdete zde i část, která je určena pouze pro dospělé s bazény, vodními masážemi a odpočinkovou částí. Ve wellness centrum najdete také restauraci, wellness centrum, beauty centrum, kadeřnictví a estetické studio.

Saunový svět – mezi vnitřními a venkovními saunami můžete najít – finskou, tureckou, infračervenou, bylinnou, tilarium a tematické sauny s venkovním bazénem pro Kneipping a kvalitní odpočinkové prostory pro relax těla a mysli.

Wellness centrum – wellness centrum Vivat je založeno na 5 čínských elementech – voda, dřevo, oheň, země a kov – které byli propojeny s místními prvky tj. slunečnice, mák, kámen a hlína. Centrum nabízí nespočet druhů masáží, koupelí, péče o tělo, terapii pomocí rybiček garra rufa či programy proti celulitidě a na snížení váhy.

Zdraví – severovýchodní část Slovinska je bohatá na léčebné bílé a černé prameny termální vody. Kromě odpočinku a relaxace se zde také léčí tyto problémy:
- revmatické nemoci
- ortopedické potíže
- rehabilitace po úrazech
- inkontinence
- problémy s hubnutím
- antistresové programy

Sportovní aktivity, výlety
Možnost vnitřních sportovních aktivit jako volejbal, basketbal, futsal, stolní tenis a tanec. Mezi venkovní aktivity patří jízda na kole, elektrickém kole, skútru nebo nordic walking vokolní krásné přírodě. 500 metrů od hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště. Hotel organizuje i výlety do okolí za ochutnávkou vína, místní kuchyně či kulturních a přírodních památek.

Fotbal
Přibližně 50 metrů od hotelu se nachází 2 fotbalové hřiště s přírodní trávou, která je zavlažována místní termální vodou. Hotel je tedy ideálním místem pro sportovní kempy během jara či podzimu. Možnost ubytování vhotelovém kempu. Možnost zorganizování i zápasů.

polopenze

Praha – odjezd / Moravske Toplice (večeře)
Vlastní transfer z Prahy do Moravske Toplice. Jízda autem z Prahy trvá přibližně 6 hodin. Ubytování v hotelu.

Slovinsko – Moravske Toplice (polopenze)
Individuální volno na odpočinek v hotelovém wellness nebo na sportovní aktivity v okolí.

Slovinsko – Moravske Toplice (polopenze)

Slovinsko – Moravske Toplice / odjezd (snídaně)
Individuální volno na odpočinek. Odpoledne individuální odjezd domů. Příjezd domů.

5 nocí ubytování ve 4* hotelu ve dvoulůžkových pokojích
polopenzi (v týdnu se podává italská, balkánská a prekmurje kuchyně)
celodenní možnost koupání v den příjezdu i odjezdu
neomezený vstup do termálního bazénového komplexu a saunového světa Vivat
noční plavání v bazénu do 22:00h (pátky a soboty)
každý den hydrogymnastika
župan do wellness
tématické saunové programy - 9 druhů (vyjma 1.6.-31.8.2020)

dopravu do Slovinska a zpět (možnost zajištění letenek)
nápoje a stravu neuvedenou v itineráři
spropitné a výdaje osobní povahy
masáže
registrační poplatek 1 EUR / osobu / pobyt (platí se na místě v hotovosti)
turistická taxu, cena 2 EUR / osobu / den (platí se na místě v hotovosti)
fakultativní aktivity, výlety
cestovní pojištění – na požadavek rádi zajistíme

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
Uvedená cena zahrnuje program dle itineráře kromě dopravy

Doprava služby

Mezinárodní letenka Praha - Lublaň - Praha vč. všech tax.