Slovensko – za krásami Tater
(Západní Tatry)

Doporučený termín: 

červen - září

Počet dní:

4 dny

Doprava:

Vlaková

Strava:

Malá ukázka slovenské gastronomie

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Liptovský Mikuláš – Pribylina - Pieninský NP - Kôprová dolina - Kmeťov vodopád

Doprava

železniční a autobusová

Ubytování

hotely 3* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle požadavku

Program

1. den

Odjezd ranním vlakem z Prahy do Liptovského Mikuláše. Po příjezdu transfer autobusem do hotelu v Pribylině a ubytování. Volno na individuální procházku spojenou s odpočinkem v největším hotelovém wellness komplexu na Slovensku. Večeře v hotelu, nocleh.

2. den

Po snídani odjezd na celodenní výlet do Pieninského národního parku (cca 100km). Park leží severovýchodně od Vysokých Tater a byl založen v roce 1967. V roce 1932 byl vyhlášen první mezinárodním přírodním parkem v Evropě, který tvořil Pieniński Park Narodowy v Polsku a Slovenská prírodná rezervácia v Pieninách. Národní park je velice členitý a je domovem mnoha endemických druhů a téměř 766 druhů motýlů. Tradiční plavba po řece Dunajci na dřevěných plťích (vorech). Procházka v parku za doprovodu průvodce. Po cestě zastávka na oběd (formou balíčku) - dle dohody s průvodcem. Večer návrat do hotelu, večeře a přenocování.

3. den

Po snídani odchod na túru za doprovodu zkušeného místního průvodce. Pěší túra do Kôprové doliny a na Kmeťov vodopád, celkem cca 15 km. Jedná se nádherné údolí lemované na východě masívem Kriváně s nejvyšší horou Hrubá Kopa a na západě hřebenem Liptovské Kopy. Údolím protéká Kôprovský potok, který tvoří několik ples a Kmeťovský vodopád o výšce 80 m. Po cestě oběd formou balíčků. Navečer návrat do hotelu a odpočinek.
 
Varianta programu (pro fyzicky zdatnější pěší turisty):
Po snídani odchod za doprovodu dvou zkušených místních průvodců na celodenní túru na dvouvrcholovou horu Západních Tater - Veľkou Kamenistou (cca 8 hodin samotné túry) - nižší vrchol má výšku 2122 m n. m., na trase zastávka na oběd - podle dohody s průvodci. Navečer návrat do hotelu a odpočinek, nocleh.

4. den

Snídaně v hotelu, odjezd autobusem na nádraží do Liptovského Mikuláše. Cestou možnost zastávky ve skanzenu Liptovskej dědiny v Pribylině, kde se nabízí individuální procházka tímto hezkým městečkem. Po cestě možnost nákupu suvenýrů a pozdní oběd v některé z místních restaurací s lokálními specialitami. Odjezd vlakem zpět do Prahy.


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od června a do září. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook   Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: info(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.