Salalah Rotana Resort 5*

Omán - Salalah

LETECKY Praha - Salalah - Praha

Salalah Rotana Resort 5* / Classic room

Rotana 5* je jedním znejoblíbenějších ománských resortů, který se nachází 25 km od letiště u města Salalah na jihu Arabského poloostrova. Krátkou chůzí se dostanete na překrásnou bílou písčitou pláž Salalah Beach, která se nachází přímo před hotelem a omývá ji Indický oceán.
Resort nabízí vněkolika objektech situovaných podél lagun a vodních kanálů na 400 moderních pokojů zařízených ve vkusném provedení inspirovaného ománskou kulturou. WiFi připojení zdarma na pokojích a veřejných místech. Ubytování od 14:00 hodin a odhlášení zhotelu do 12:00 hodin.

Pláž: krásná písčitá pláž spozvolným vstupem do moře

Aktivity vhotelu: fitness centrum, dva bazény, sauna, parní lázně, Zen the spa wellness (za poplatek), dva tenisové kurty, dětský klub

Pokoj Classic – pokoje jsou vybaveny postelí „king size“, klimatizací, TV, trezorem, župany, fénem, žehličkou a žehlicím prknem, minibarem a vybavením na přípravu kávy a čaje.

snídaně

Restaurace: hlavní restaurace Saffron (snídaně v ceně; obědy a večeře za poplatek), The Beach Bar&Restaurant (za poplatek), Silk Road (za poplatek), Arabesque Lounge & Terrace (za poplatek), Coco-Shack beach bar (koktejly, nealkoholické nápoje

Praha – odlet / Salalah – přílet
Odlet z Prahy. Přílet do Ománu, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do Vašeho hotelu. Ubytování a individuální volno. Přenocování.

Omán – Salalah (snídaně)
Individuální volno na odpočinek a koupání na písečné pláži. Možnost fakultativních výletů. Přenocování v hotelu.

Omán – Salalah (snídaně)

Omán – odlet / Praha – přílet (snídaně)
Poslední volno na koupání. Dle času odletu transfer na letiště a odlet domů. Přílet do Prahy.

mezinárodní letenku Praha – Salalah – Praha vč. všech tax (v běžné ekonomické třídě)
7 nocí ubytování v 5* hotelu ve dvoulůžkových pokojích typu Classic
snídaně
transfer letiště – hotel – letiště