Grand Hyatt Muscat 5*

Omán - Muscat

LETECKY Praha - Muscat - Praha

Grand Hyatt Muscat 5* / Grand Room

Luxusní plážový hotel v tradičním ománském stylu se nachází přímo na písečné pláži, v exklusivní rezidenční lokalitě města, cca 18 km od centra města a cca 20 minut jízdy zletiště. Hotel nabízí ubytování v 280 pokojích a suite a možnost navštívit jednu ze šesti restaurací a barů. Wi-fi internet zdarma. Hotel také nabízí zdarma transfery do několika vyhlášených obchodních center vMuscatu. Ubytování vhotelu od 15:00 hodin a odhlášení zhotelu do 12:00 hodin.

Pláž: hotel se nachází u veřejné písčité pláže Shatti Ul Qurum, která je protkána chodníčky na jogging a lemována palmami

Aktivity vhotelu: noční klub, bazén (teplotně regulovaný), jacuzzi, sauna, masáže, salón krásy, fitness, aerobic, potápění, vodní sporty, windsurfing, tenis, golf, squash, billiard, boutique
(na některé zvýše uvedených aktivit se mohou vztahovat poplatky)

Pokoj Grand Room – postel „king size“, klimatizace, ventilátor, minibar, varná konvice, sejf, fén, telefon, SAT/TV, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon

snídaně formou bufetu

Restaurace: Mokha Café (snídaně v ceně), Tuscany (středozemní kuchyně), Safari Grill House, Marjan (indonéská kuchyně), Johny Barry Bar (koktejly, tapas), Sirj Tea Lounge (čaj, káva, lehká jídla)

Praha – odlet / Muscat – přílet
Odlet z Prahy. Přílet do Ománu, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do Vašeho hotelu. Přenocování.

Omán – Muscat (snídaně)
Individuální volno na odpočinek a koupání na pláži, popř. fakultativní výlety. Přenocování v hotelu.

Muscat  – odlet / Praha – přílet
Dle času odletu transfer na letiště a odlet domů. Přílet do Prahy.

mezinárodní letenku Praha – Muscat – Praha vč. všech tax (v běžné ekonomické třídě)
7 nocí ubytování v 5* hotelu ve dvoulůžkových pokojích typu Grand Room
snídaně
transfer letiště – hotel – letiště