Al Jabal Al Akhdar Resort by Anantara 5*

Polopenze

Hotel *****

Pobytový

TIP – luxusní resort v horách, nezapomenutelný zážitek

Muscat - Al Hajar Mountains

LETECKY Praha - Muscat - Praha

Al Jabal Al Akhdar Resort 5* / Premier Canyon View

Hotel Al Jabal Al Akhdar se nachází na Zelené hoře vunikátní výšce 2000 m.n.m. Vzhledem kjedinečnému umístění se tento luxusní 5* hotel řadí mezi top hotely na Blízkém východě.
Elegantní architektura je skloubena sokolní přírodou a zapadá tak do hor a ománské kultury. Horský terén vybízí kjízdě na kolech, kprocházkám po místních vesničkách, objevování pevností a knávštěvě trhů a historických měst jako je Nizwa.

Hotel má kdispozici 82 pokojů svýhledem do kaňonu a 33 privátních vil svlastním bazénkem, „nekonečný“ bazén, 2 jacuzzi, dětský bazén, Spa shammam, párou a saunou, 3 restaurace, lounge, shisha lounge a deli café.

Pokoj Premier Canyon View:
Jakmile vkročíte do vašeho pokoje, ucítíte vůni čerstvého horského vzduchu. Zbalkonu budete mít úchvatný výhled do kaňonu a můžete si zde vychutnat ranní kávu. Pokoj o velikosti 60m2 se nachází vpřízemí. Luxusní koupelna je vybavena sprchou (tzv. tropický déšť), vanou a 2 umyvadly. Vpokoji se nachází šatna, LED TV, USB napájení, kávovar Nespresso, zařízení pro přípravu čaje, minibar, trezor, zdarma WiFi, pracovní stůl a klimatizace. Možnost propojení pokojů.

Vpřípadě zájmu, možnost ubytování vněkteré z vil (za příplatek). Ubytování vhotelu od 15:00 hodin / odhlášení zhotelu do 12:00 hodin.

Restaurace:
Resort nabízí několik možností stravování, ať už klasických, tak i pro výjimečné příležitosti. Vrestauraci Al Maisan se podává mezinárodní kuchyně (snídaně, večeře), Bella Vista nabízí italskou kuchyni (obědy), dále je tu kavárna Al Baha, marocký lounge Al Burj, Shisha lounge Al Shourfa súchvatným výhledem do okolí a nakonec možnost privátní večeře „Dining by Design“.

polopenze (plná penze za příplatek)

Praha – odlet / Muscat – přílet (večeře)
Odlet z Prahy. Přílet do Ománu, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Transfer do Vašeho hotelu. Ubytování a individuální volno. Přenocování.

Omán – Muscat (polopenze)
Individuální volno na odpočinek a aktivity v horách a okolí. Přenocování v hotelu.

Omán – Muscat (polopenze)
Individuální volno na odpočinek a aktivity v horách či okolí. Přenocování v hotelu.

Omán – odlet / Praha – přílet
Dle času odletu transfer na letiště a odlet domů. Přílet do Prahy.

mezinárodní letenku Praha – Muscat – Praha vč. všech tax (v běžné ekonomické třídě)
přivítání anglicky hovořícím zástupcem CK
transfer letiště – hotel – letiště
polopenze