Kanada – krátký výlet do Québecu a Ontaria
(Québec a Ontario)

Doporučený termín: 

květen - říjen

Počet dní:

8 dní

Doprava:

Letecká

Strava:

Seznámení s kanadskou kuchyní

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Montreal – Ottawa – Toronto – Niagarské vodopády

Doprava

letecká

Ubytování

hotely 2* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle požadavku

Program

1. den

Odlet z Prahy do Montrealu přes některé evropské tranzitní letiště. Po příletu do Montrealu transfer do hotelu, ubytování. Možnost společné večeře, nocleh Montreal.

2. den

Snídaně. Prohlídka města Montrealu v provincii Québec, druhého největšího kanadského města – moderní finanční centrum s mrakodrapy, Old Montréal neboli staré město s historickými budovami, úzkými uličkami, starým přístavem a tržnicí Bonsecours. Novogotická bazilika Notre-Dame de Montréal, Olympijská vesnice, stadion a šikmá vyhlídková věž, Biodôme s replikami 4 ekosystémů vyskytujících se v Americe, pahorek Mount Royal s Oratoriem sv. Josefa. Navečer odjezd do Ottawy v provincii Ontario, hlavního města Kanady. Příjezd do hotelu a ubytování, nocleh Ottawa.

3. den

Snídaně. Prohlídka města Ottawy - budova parlamentu se sochami významných osobností kanadské historie, budova nejvyššího soudu Kanady, diplomatická čtvrť, Rideau Hall - oficiální sídlo generálního guvernéra již od roku 1867, vodní kanál Rideau, Byward Market - nejstarší a trvale fungující tržnice v Kanadě, budova Královské mincovny. Večer možnost návštěvy podniku Casino Hull. Nocleh Ottawa.

4. den

Snídaně. Odjezd z Ottawy směrem na jih do oblíbené rekreační oblasti Tisíce ostrovů - souostroví ležícího v místech, kde řeka Sv. Vavřince vytéká z jezera Ontario. Zastávka v městečku Rockport na hodinovou plavbu po řece mezi ostrovy a ostrůvky různých velikostí. Po projížďce pokračování do Toronta, hlavního města provincie Ontaria a nejlidnatějšího města Kanady. Příjezd do hotelu na ubytování, nocleh Toronto.

5. den

Snídaně. Prohlídka Toronta - možnost vyjet výtahem na CN Tower o výšce 553 metrů za výhledem na město a jezero Ontario, sousední Rogers Arena původně známá jako Sky Dome, budova parlamentu, City Hall – radnice z roku 1899, Union Station – impozantní budova železničního nádraží, historický královský hotel Royal York, historická budova torontské univerzity, Hockey Hall of Fame (Hokejová Síň slávy), krátká zastávka v čínské čtvrti, Financial District s mnoha mrakodrapy, centrální část města blízko břehu jezera Ontario. Možnost společné večeře, nocleh Toronto.

6. den

Snídaně. Odjezd k Niagarským vodopádům. Cestou zastávka v Niagara on The Lake, oblíbeném rekreačním středisku s malebnými koloniálními stavbami. Po příjezdu k vodopádům možnost vyjet na vyhlídkovou věž Skylon Tower za výhledy na americkou i kanadskou stranu vodopádů nebo projížďka lodí Maid of the Mist (Dívka mlhy) za úchvatnými pohledy a až k vodopádům.  Nocleh u Niagarských vodopádů.
Niagarské vodopády – tři sousedící vodopády na řece Niagara, která vytéká z Erijského jezera a vtéká do jezera Ontario, na hranicích mezi Kanadou a USA. Největší vodopády jsou Horseshoe Falls (Podkova) s výškou 52 metrů.

7. den

Snídaně a poté odjezd do Toronta. Podle časových možností individuální program – prohlídky, nákupy atd. Transfer na letiště a odlet noční linkou do Evropy.

8. den

Přílet na evropské tranzitní letiště, pokračování do Prahy.


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od května do října. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: info(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.