Kosmopolitní Hongkong s návštěvou Macaa 4*

Hotel ****

Typ zájezdu:

Poznávací

Privátní program již od 2 osob. Odlet každý pátek.
ANGLICKY hovořící průvodce.

Trasa

Doprava

LETECKY Praha - Hongkong - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.

PENTAHOTEL KOWLOON 4*, typ pokoje Penta Room
Tento velmi pěkný, 4 hvězdičkový hotel se nachází ve čtvrti Kau-Lung, kousek od nákupního centra Plaza Hollywood a stanice metra Diamond Hill, 35 minut od letiště. Hotel nabízí bazén, posilovnu a 2 restaurace (pizzerie, čínská a kontinentální kuchyně). Pokoje jsou moderní, světlé, s výhledem na město. Je v nich k dispozici klimatizace, kabelová TV a koupelna se sprchou. Recepce je v provozu 24 hodin denně. Wi-fi připojení je zdarma ve všech prostorách hotelu.

snídaně

1. den

Praha - odlet
Odlet z Prahy.

2. den

Hongkong
Po příletu do Hongkongu přivítání zástupcem naší CK a následný transfer do hotelu. Ubytování, volný program a nocleh.

Fakultativně – večerní plavba
Vyhlídková plavba s večeří s laserovou show a návštěvou nočního trhu v Temple Street. Vyzvednutí v hotelu v 18:30, nalodění v přístavu Victoria. Vyhlídková plavba Hongkongem s luxusní večeří formou bufetu za doprovodu živé kapely. Ve 20:00 následuje fascinující světelná laserová show. Po plavbě návštěva Temple Street a jejího nočního trhu s jedinečnou atmosférou, možnost ochutnat místní street food a nakoupit místní produkty za výhodné ceny.

3. den

Hongkong – půldenní prohlídka města
Snídaně v hotelu. Po snídani půldenní prohlídka Hongkongu, jeho nejzajímavějších částí jako je Victoria Peak – hora s krásným výhledem na město; „plovoucí vesnice“ Aberdeen -  přístav, kde na lodích žije 6.000 lidí; vyhlídková projížďka po jižních březích Hongkongu; záliv Repulse – klidná pláž s výhledem na Jihočínské moře. Návrat do hotelu. Volný program. Nocleh.

4. den

Hongkong
Snídaně v hotelu a individuální volno na vlastní prohlídku města.

Fakultativně – trhy Hongkongu
Půldenní výlet v Hongkongu (cca 4 hodiny). Návštěva tradičních hongkongských trhů s ovocem a zeleninou, šperky, květinami a ptáky ve čtvrti Kau-Lung. Prohlídka Wong Tai Sin, chrámu zasvěcenému božstvu s léčebnými schopnostmi, jednoho z hlavních turistických cílů v Hongkongu.

5. den

Hongkong – celodenní výlet Macao
Po snídani odjezd lodí „Turbo Cat“ na celodenní výlet do Macaa (UNESCO) – bývalé portugalské kolonie, nejhustěji obydlené oblasti na světě. Toto jedinečné místo není slavné pouze pro svá kasina a hazard, ale také pro své evropské kořeny – je zde k vidění mnoho typicky portugalských budov a památek. Tradiční oběd během výletu. Návštěva největšího komplexu kasin na světě v hotelu The Venetian 5*. Návrat do hotelu v Hongkongu.

6. den

Hongkong
Snídaně v hotelu. Individuální volno na vlastní prohlídku města nebo fakultativní výlety.

Fakultativně – ostrov Lantau
Celodenní výlet daleko od ruchu velkoměsta na ostrov Lantau, který si udržel svůj tradiční klidný charakter a přírodní krásy. Cesta lanovkou do budhistického kláštera Po Lin a k impozantní bronzové soše „Velkého Buddhy“ – největší soše sedícího Budhy na světě. Cesta zpět přes vesnici Ngong Ping, lanovkou zpět do Tung Chung. Návrat do hotelu.

7. den

Fakultativně – moderní centrum města
Půldenní výlet do centrálního Hongkongu kolem největších a nejvýznačnějších budov (HSCB Bank, Bank of China, Standard Charter Bank), postavených dle striktních zásad Feng-šuej. Prohlídka pokračuje do západní, tradičnější části města, kde jsou k vidění typické léčitelské a starožitné krámky, staré čajovny, chrám Man Mo a mnoho dalšího. Návrat do centra typickou dvoupodlažní tramvají. Návrat do hotelu.

8. den

Hongkong – odlet
Po snídani volno na poslední nákupy. Transfer na letiště k vašemu odletu domů.

9. den

Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha – Hongkong – Praha vč. všech tax (v běžné ekonomické třídě)
ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích
doprovod místního, anglicky hovořícího průvodce během výletů
vstupné dle programu
letištní dopravu klimatizovaným autobusem
pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

stravování a nápoje nad rámec programu
příplatek za jednolůžkový pokoj
výdaje osobní povahy
spropitné pro průvodce a řidiče
cestovní pojištění – na požadavek rádi zajistíme
příplatky za termíny Vánoc, Nového Roku, dalších národních svátků a v době konání velkých kongresů
fakultativní výlety, aktivity a rozšíření programu

Nezávazná poptávka a orientační cena zájezdu

Základní služby

Cena za pobyt na osobu ve dvoulůžkovém pokoji
Uvedená cena zahrnuje program dle itineráře kromě letenek.
30 800 Kč   x
Cena na osobu za mezinárodní letenku
Mezinárodní letenka Praha - Hongkong - Praha vč. všech tax
16 000 Kč   x

Orientační cena zájezdu v Kč:

Konečnou cenu Vám potvrdí náš pracovník.

Informace o Vás

Září 2019
Říjen 2019
Listopad 2019
Prosinec 2019
Snídaně

PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: email(@)prazsky-klub.cz
Web:   www.prazsky-klub.cz
Tel.: +420 266 311 543 - 5
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.