Francie - za vínem do Alsaska
(Francie - Alsasko)

Doporučený termín: 

duben - červen, září - říjen

Počet dní:

5 dní

Doprava:

Autobusová

Strava:

Alsaská kuchyně podle požadavků

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Norimberk - Štrasburk – Colmar – Karlsruhe

Doprava

autobusová

Ubytování

hotely 2* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle přání

Program

1. den

Časně ráno odjezd autobusem z Prahy směrem do Francie. Kolem poledne příjezd do Norimberku, podle zájmu krátká pěší prohlídka starého města, možnost společného oběda. Odpoledne pokračování do Štrasburku, příjezd na ubytování kolem 18. – 19. hod. Večeře, nocleh Štrasburk.

2. den

Snídaně v hotelu. Odjezd na návštěvu vinařství, po ochutnávce návrat do Štrasburku. Společný oběd ve Štrasburku. Odpoledne (orientačně15,00 – 18,00) prohlídka Štrasburku: staré město „La Petite France“, dům koželuhů, Justiční palác, Rohanský palác, katedrála Notre Dame, mosty přes kanály. Možnost hodinové plavby po řece kolem nejvýznamnějších pamětihodností. Společná večeře. Nocleh Štrasburk.

Varianta programu:
Volno na individuální program – procházka s průvodcem, nákupy v obchodním centru, např. Place des Halles se 120 obchody nebo Rivetoile s 80 obchody. Odjezd směrem do Colmaru, cestou zastávka na návštěvu Muzea čokolády (út – so) a ochutnávka vybraných druhů.

3. den

Po snídani odjezd do Colmaru, cestou možnost zastávky v muzeu pálenky (vč. ochutnávky). Pokračování do Colmaru na ubytování. Večeře, nocleh Colmar.

Varianta programu:
Dopoledne prohlídka města - nejkrásnější čtvrť nazvaná Malé Benátky, Bazilika Sv. Martina, náměstí s katedrálou, Maison Pfister, bývalý strážní dům Corps de Garde, Maison des Têtes s vyřezávanými arkýřovými okny, stará celnice Ancienne Douane.
Společný oběd v restauraci v centru města. Odpolední program  – možnosti: návštěva kryté tržnice s místními produkty (sýr, uzeniny, víno atd.) / projížďka loďkou po kanálech historickým centrem města / odjezd do Pfaffenheimudovinných sklepů na ochutnávku vína.

4. den

Snídaně v hotelu. Odjezd do Mylúz (Mulhouse) na návštěvu muzea automobilů (Cité de l´ Automobile), sbírky Schlumpf. Možnost společného oběda. Odpoledne odjezd do Pfaffenheimu na 2 návštěvy vinných sklepů a ochutnávku vína. Návrat do Colmaru.
Možnost večeře s ochutnávkou vína v oblasti vinic v okolí Colmaru (není v ceně zájezdu). Návrat do hotelu, nocleh Colmar.

5. den

Snídaně v hotelu. Poté odjezd směrem do Štrasburku „Cestou vína“ - s krátkými zastávkami v městech Riquewihr a Ribeauvillé a s návštěvou v některém vinném sklepě na ochutnávku. Kolem poledne pokračování směrem do ČR. Možnost společného oběda cestou, např. v Karlsruhe. Po obědě pokračování do Prahy, příjezd ve večerních hodinách.


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od dubna do června a  od září do října. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: email(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
Tel.: +420 266 311 543 - 5
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.