Francie - velký okruh s jižní Francií
(Francie - jih)

Doporučený termín: 

duben - květen, září - říjen

Počet dní:

6 dní

Doprava:

Autobusová

Strava:

Francouzská gastronomie podle požadavku

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Karlsruhe – Colmar – Besançon - Dijon – Avignon -  Azurové pobřeží  – Monte Carlo – Lago di Garda – Innsbruck – Mnichov

Doprava

autobusová

Ubytování

hotely 2* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle požadavku

Program

1. den

V časných ranních hodinách odjezd z Prahy do Německa. Kolem poledne příjezd do Karlsruhe na oběd podávaný bufetovou formou v zahradní restauraci pod platany. Odpoledne pokračování do Francie, průjezd malebným Alsaskem. Zastávka na krátkou pěší procházku historickým centrem Colmaru. Navečer odjezd na ubytování v oblasti mezi městy Besançon a Dijon. Večeře a nocleh v hotelu.

2. den

Snídaně, po snídani pokračování do jižní Francie na Azurové pobřeží. Cestou zastávka v Avignonu, bývalém sídle papežů s  možnost prohlídky papežského paláce. Oběd a krátká pěší prohlídka města. Později odpoledne příjezd na ubytování do hotelu v oblasti Nice. Večeře v hotelu a neformální přátelské setkání účastníků akce u hotelové pláže s přípitkem, nocleh.

3. den

Snídaně v hotelu, po snídani autobusová a pěší prohlídka města Nice - středověká část s vyhlídkou na město a Andělskou zátoku, Anglická promenáda, místa spojená s tvorbou malíře Henri Matisse, oběd během programu. Odpoledne návštěva vinného sklepa v oblasti Nice spojená  s ochutnávkou místních tradičních vín. Večeře v hotelu. Večerní procházka v Nice po Promenade des Anglais. Nocleh.

4. den

Snídaně v hotelu. Celodenní výlet po Azurovém pobřeží do Cannes a Antibes, s prohlídkami letovisek. Cestou návštěva vyhlášeného závodu  na výrobu parfémů v Grasse. Možnost sestavit si vlastní parfém. Odpoledne pokračování do Cannes – procházka historickým centrem a po boulevard Croisette, festivalový filmový palác. Návštěva Antibes: Vaubanova pevnost; pláž, na které se vylodil Napoleon po návratu z Elby; pevnost Fort Carré, jachtařský přístav, bývalá rezidence monacké panovnické rodiny Chateau Grimaldi – dnešní Musée Picasso. Dále Cap d´Antibes – skalnatý a zalesněný poloostrov s přepychovými vilami a bujnou vegetací. Na nejvyšším bodě poloostrova kaple námořníků La Garoupe, nedaleko Jardin Thuret – zahrada s exotickou květenou. Oběd během programu. Navečer návrat do Nice. Večeře v hotelu. Nocleh Nice.

5. den

Snídaně v hotelu. Odjezd do Monackého knížectví a návštěva Monte Carla. Prohlídka města – staré město, knížecí palác, možnost návštěvy Oceánografického muzea, botanické zahrady nebo muzea automobilových veteránů, dle zájmu možnost návštěvy kasina. Oběd během programu. Odpoledne pokračování jízdy směrem do ČR. Večeř příjezd na ubytování v romantické oblasti kolem jezera Lago di Garda, italská večeře a nocleh.  

6. den

Snídaně v hotelu, pokračování jízdy zpět do ČR přes Innsbruck a Salcburk, cestou zastávka na oběd ve středověkém bavorském pivovaru. Podává se místní bavorské  menu a domácí nefiltrovaná piva. Příjezd do Prahy ve večerních hodinách.


Varianta programu:
Letecky z Prahy do Nice
Nice - výlet po Azurovém pobřeží - Monte Carlo, dále zachován program 3. - 5. dne 
 


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od dubna do května a od září do října. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: email(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
Tel.: +420 266 311 543 - 5
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.