Francie - to nejkrásnější z Provence a Azurového pobřeží
(Francie - Provence a Azurové pobřeží)

Doporučený termín: 

květen, září - říjen

Počet dní:

8 dní

Doprava:

Letecká

Strava:

Francouzská gastronomie podle požadavku

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Nice – Aix-en-Provence – Avignon – Arles – Azurové pobřeží

Doprava

letecká

Ubytování

hotely 2* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře a podle požadavku

Program

1. den

Odlet z Prahy do Nice, po příletu transfer z letiště na autobusovou a pěší prohlídka města Nice - středověká část s vyhlídkou na město a Andělskou zátoku, Anglická promenáda, místa spojená s tvorbou malíře Henriho Matisse. Později odpoledne odjezd z Nice na ubytování v oblasti Aix-en-Provence. Možnost společné večeře, nocleh v hotelu.

2. den

Snídaně v hotelu. Odjezd na celodenní výlet, zastávky na pěší prohlídky jednotlivých míst: Arles (římské památky – aréna, divadlo, lázně, středověké památky – katedrála sv. Trophima, kostel sv. Honorata), Pont du Gard - akvadukt z dob starověkého Říma (mezi Remoulins a Vers-Pont du Gard, 21 km od Avigonu), Avignon (hradby, papežský palác, most Sv. Benezeta). Možnost oběda během programu. Navečer návrat na ubytování do oblasti Aix-en-Provence. Možnost společné večeře, nocleh v hotelu.

3. den

Snídaně v hotelu, celodenní výlet do přírodního parku Camargue s bílými koňmi, černými býky a plameňáky, a do Stes-Maries-de-la-Mer, podle aktuálních podmínek možnost koupání na písečné pláži. Možnost oběda s ochutnávkou místních vín. Navečer návrat zpět do hotelu, možnost společné večeře, nocleh Aix-en-Provence.

4. den

Snídaně v hotelu, dopoledne prohlídka města – katedrála, paláce, místa spojená s životem a tvorbou Paula Cézanna, bulváry s proslulými kašnami. Možnost společného oběda. Odpoledne výlet na pobřeží do Cassis, oblíbeného výletního místa Marseillanů, případně do sousedících Calanques za koupáním ve středomořských „fjordech“. Navečer návrat zpět do hotelu, možnost společné večeře, nocleh Aix-en-Provence.

5. den

Snídaně v hotelu, odjezd do vnitrozemí do oblasti přírodního parku Lubéron, návštěva Chateau La Coste, návštěva vinic  ochutnávka vín, možnost společného oběda. Odpoledne pokračování směrem na pobřeží do oblasti Cannes – Nice. Ubytování v hotelu, možnost společné večeře, nocleh.

6. den

Snídaně v hotelu. Celodenní výlet po Azurovém pobřeží, podle zájmu a časových možností zastávky na pěší prohlídky známých letovisek: St. Tropez (pobřežní promenáda, přístav), St. Raphaël (centrum města, pobřežní promenáda, jachtařský přístav),
Antibes (Vaubanova pevnost; pláž, na které se vylodil Napoleon po návratu z Elby; pevnost Fort Carré, jachtařský přístav, bývalá rezidence monacké panovnické rodiny Chateau Grimaldi a dnešní Musée Picasso), Cap d´Antibes (skalnatý a zalesněný poloostrov s přepychovými vilami a bujnou vegetací, kaple námořníků La Garoupe, Jardin Thuret – zahrada s exotickou květenou). Možnost oběda během programu. Navečer návrat na ubytování, možnost společné  večeře, nocleh.

7. den

Snídaně v hotelu, dopoledne výlet do Grasse na návštěvu vyhlášeného závodu na výrobu parfémů, návrat do místa ubytování a odpoledne volno na individuální program. Fakultativně: z Grasse pokračování do Lorgues do vinařství Chateau Berne – návštěva vinic, oběd s ochutnávkou vín. Možnost společné večeře v místě ubytování, nocleh.

8. den

Snídaně, transfer na letiště v Nice a odlet zpět do Prahy.


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je v květnu a od září do října. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: email(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
Tel.: +420 266 311 543 - 5
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.