Francie - na pláže vylodění a do Paříže
(Francie - Normandie)

Doporučený termín: 

květen - červen, září - říjen

Počet dní:

5 dní

Doprava:

Autobusová

Strava:

Francouzská gastronomie podle požadavku

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Paříž – Caen – Le Mans

Doprava

autobusová

Ubytování

hotel 2* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle požadavku

Program

1. den

Časný odjezd autobusem z Prahy do Paříže, kolem 20. hodiny příjezd na ubytování na předměstí Paříže, možnost společné večeře, nocleh Paříž.

2. den

Po snídani odjezd směrem do Caen v Normandii, cestou zastávka na ovocnářské farmě na ochutnávku moštu a calvadosu. Pokračování na návštěvu mléčné farmy s ochutnávkou sýrů. Možnost společného oběda cestou. Navečer příjezd do oblasti Caen na ubytování. Společná večeře v hotelu nebo v restauraci v centru města. Nocleh Caen. 

3. den

Po snídani odjezd na celodenní výlet po oblasti vylodění Spojenců v roce 1944 – podle času a zájmu návštěva /prohlídka: Muzeum vylodění v Bayeux / Muzeum a památník vylodění na pláži Omaha v St. Laurent-sur-Mer / americký vojenský hřbitov v Colleville-sur-Mer / Muzeum vylodění na pláži Juno v Courseulles-sur-Mer. Možnost společného oběda během programu. Společná večeře v hotelu. Nocleh Caen.

4. den

Po snídani odjezd autobusem do Le Mans, návštěva Muzea 24 hodin/ Le Musée des 24 Heures, popř. vč. prohlídky závodního okruhu s výkladem místního průvodce. Možnost společného oběda cestou. Pokračování do Paříže. Navečer příjezd do Paříže, podle zájmu večerní procházka např. po Montmartru. Možnost společné večeře. Odjezd na ubytování, nocleh v hotelu na předměstí Paříže.

5. den

1. varianta programu:
Snídaně, odjezd autobusem do centra města, podle zájmu pěší prohlídka Paříže s průvodcem (autobus není před zpáteční cestou do ČR k dispozici) – Louvre, náměstí Svornosti, Elysejská pole, Tuilerie, Vogézské náměstí, hřbitov Père Lachaise, nebo jiných pamětihodností, možnost absolvovat hodinovou plavbu výletní lodí po Seině (vstupné a / nebo loď nejsou v ceně). Navečer odjezd směrem do ČR, jízda přes noc. 6. den – příjezd do ČR.
2. varianta programu:
Snídaně, odjezd směrem do ČR, cestou zastávka na návštěvu pevností Maginotovy linie. Pokračování do ČR. Možnost společného oběda cestou. Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách.
3. varianta programu:
Snídaně, odjezd směrem do ČR, cestou zastávka v Remeši na návštěvu vinných sklepů a ochutnávku šampaňského. Možnost společného oběda cestou. Pokračování do ČR. Příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách. 


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od května do června a od září do října. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: email(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
Tel.: +420 266 311 543 - 5
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.