VISTA SOL PUNTA CANA BEACH RESORT 4*
(Punta Cana)

listopad - duben (hlavní sezóna)

All inclusive

Hotel ****

Pobytový

Punta Cana

LETECKY Praha - Punta Cana - Praha

VISTA SOL PUNTA CANA BEACH RESORT 4*
Hotel Vista Sol Punta Cana Beach Resort leží u jedné z nejkrásnějších pláží v tropické zahradě ve vzdálenosti cca 30 minut od letiště Punta Caně. V rezortu se nachází hlavní bufetová restaurace, 3 restaurace à la carte, 5 barů, 3 bazény a krytý prostor pro animační programy. Lehátka na pláži jsou zdarma, ručníky za zálohu. K dispozici je plážový bar/snack bar.

Aktivity v hotelu:
zdarma tenisové kurty, kulečník, stolní tenis, aerobik, fitness, badminton, plážový volejbal, vodní pólo, plachtění, kajaky, šnorchlování, windsurfing (zdarma 1 hod/osobu/den), úvodní lekce potápění v bazénu, lekce merengue, diskotéka 23:00 - 03:00.
Za poplatek: osvětlení tenisového kurtu, golf (poblíž 18-ti jamkové hřiště), kurzy potápění, jezdectví, wellness, motorizované vodní sporty (vodní lyže, crazy banana), rybaření na otevřeném moři.

Pokoj: Pokoje typu Comfort jsou vybaveny chladničkou, klimatizací, trezorem (za poplatek), TV splochou obrazovkou, Wi-fi (za poplatek), minibarem (za poplatek), vlastní koupelnou s vanou či sprchou, WC a fénem a balkonem nebo terasou na stranu do zahrady.

All Inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Večeře možná i v à-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 hod. Snacky od 10:00 do 24:00 hod. Odpoledne káva a čaj. Nápoje na diskotéce a v kasinu za poplatek. Denní i večerní animační programy.

PRAHA  - PUNTA CANA (večeře)
Sraz s průvodcem a odlet do Dominikánské republiky. Po příletu do Punta Cana transfer do hotelu a ubytování. Večeře v hotelu a nocleh.

PUNTA CANA (All Inclusive)
Individuální volno na odpočinek a koupání nebo fakultativní výlety. Nocleh v hotelu, all inclusive.

Fakultativní výlet na ostrov Saona – perlu Karibiku:
Celodenní výlet na ostrov Saona, kde Vás čekají jedny z nejkrásnějších pláží Karibiku. Po transferu do přístavu Bayahibe se nalodíte na rychlý člun, na kterém se vydáte podél pobřeží národního parku Del Este až k ostrovu Saona. Cestou zastávka na koupání v překrásné azurové zátoce, kde si můžete vychutnat koupel v laguně a pozorovat barevné mořské hvězdice. Následuje typický dominikánský oběd formou bufetu. Po obědě 2 hodiny volno na lenošení a koupání. Zpáteční cesta na katamaránu s hudbou a tance.

PUNTA CANA – PŮLDENNÍ JÍZDA NA ČTYŘKOLKÁCH (All Inclusive)
Po snídani Vás čeká půldenní akční jízda na buggy neboli čtyřkolkách. Budete dopraveni na ranč, kde si přeberete čtyřkolky (1 čtyřkolka na osobu) a dostanete krátkou instruktáž, jak je řídit. Pak se již rozjedete po bahnitých cestách přírodou. Po cestě zastávky na koupání v jeskyni a na pláži Macao či na kávu a ochutnávku místních produktů. Návrat do hotelu na oběd. Odpoledne volný program. Nocleh v hotelu.

PUNTA CANA (All Inclusive)

Fakultativní výlet do Adventure Parku Bávaro:
Půldenní návštěva adrenalinového parku Adventure Park Bávaro – vstup typu ADVENTURE = výběr z 5 atrakcí dle časového rozvrhu parku:
1 x žlutá atrakce (Bungee Dome, Pump track nebo Mountainbike)
1 x oranžová atrakce (Zip Line, Flight simulator, Climbing garden, Zorbing, Horseback riding)
1 x červená atrakce (Zip Line Pro, Zip Line Splash, Segway, Paintball, Dino World)
2x zelená atrakce (Natural pool, Eco Tour, Playground)

PUNTA CANA (All Inclusive)

Fakultativně návštěva diskotéky Coco Bongo:
Večerní návštěva proslulé diskotéky Coco Bongo s velkolepou show – odjezd cca 22:00, show začíná ve 23:00, zpáteční transfer odjíždějí mezi  3. - 4. hod. ranní.

Další fakultativní aktivity:
Celodenní výlet: Santo Domingo + jeskyně Tres Ojos
Celodenní výlet: Safari – život domorodců, flóra a fauna
Celodenní výlet: Ostrov Catalina – šnorchlování a potápění + Altos de Chavon
Zip Line
Plavání s delfíny
Jeskyně Fun Fun – slaňování jeskyně a plavání v podzemní řece
Scape Park – adventure park
Hacienda (5 aktivit v horách)

Další fakultativní aktivity:
Celodenní výlet: Santo Domingo + jeskyně Tres Ojos
Celodenní výlet: Safari – život domorodců, flóra a fauna
Celodenní výlet: Ostrov Catalina – šnorchlování a potápění + Altos de Chavon
Zip Line
Plavání s delfíny
Jeskyně Fun Fun – slaňování jeskyně a plavání v podzemní řece
Scape Park – adventure park
Hacienda (5 aktivit v horách)

PUNTA CANA (All Inclusive) – odlet
Check-out z hotelu ve 12:00 hodin. Zbytek dne individuální volno.
Večer transfer na letiště a odlet domů.

PRAHA – návrat

Doporučený termín: listopad - duben (hlavní sezóna)