Chorvatsko - za krásami Dubrovníku
(Dubrovník - Pelješac - Korčula)

Doporučený termín: 

duben - červen, září - říjen

Počet dní:

4 dny

Doprava:

Letecká

Strava:

Seznámení s chorvatskou gastronomií

Ubytování:

Hotelová kategorie na přání  

Typ zájezdu:

Incentivní, poznávací zájezd na míru

Trasa

Dubrovník - Pelješac - Korčula

Doprava

letecká

Ubytování

hotely 2* - 5* podle přání

Stravování

obědy a večeře podle požadavku

Program

1. den

Odlet z Prahy do Dubrovníku, po příletu transfer do hotelu, odložení zavazadel. Odjezd na prohlídku starého města s místním průvodcem (cca 2,5 hod.), vč. návštěvy Františkánského kláštera. Po prohlídce návrat do hotelu, ubytování. Večeře a nocleh Dubrovník.
Staré město nabízí množství historicky významných staveb, z nichž některé se datují až do středověku a reprezentují románskou, renesanční a barokní architekturu. Oblíbený je barokní kostel svatého Blažeje, patrona města, z počátku 18. století postavený benátskými mistry, jedno z nejznámějších míst celého Dubrovníku, dubrovnická katedrála z 18. století postavená na místě bývalé románské katedrály - její interiér je vyzdoben mnoha cennými malbami a relikviemi a je také důležitým archeologickým nalezištěm. Hlavní ulice Stradun rozděluje Staré město na dvě části a je nejoblíbenější ulicí v celém městě, koná se zde řada festivalů a veřejných akcí.

2. den

Snídaně v hotelu. Společný celodenní výlet autobusem a trajektem na poloostrov Pelješac a ostrov Korčula. Odjezd autobusem z hotelu, jízda vinařskou oblastí poloostrova Pelješac do města Ston, přístavu s rozsáhlým komplexem hradeb, zde krátká zastávka. Plavba trajektem na ostrov Korčula. Prohlídka starého města a návštěva katedrály. Společný oběd v místní restauraci. Odpoledne návrat trajektem na pevninu. Na poloostrově Pelješac návštěva vinařství a ochutnávka vína. Po návštěvě vinařství krátká plavba malou lodí k sádkám ústřic, na lodi ochutnávka ústřic a sklenka vína. Návrat na pevninu, pokračování autobusem zpět do Dubrovníku, příjezd do hotelu. Večeře a nocleh Dubrovník.

3. den

Snídaně v hotelu. Dopoledne společný program – transfer autobusem z hotelu do starého města, pěší prohlídka starého města s českým průvodcem vč. procházky po 2 km dlouhých  městských hradbách a mnoha pevnostmi, které patří k nevyhledávanějším památkám Dubrovníku. Oběd v místní restauraci. Po obědě transfer autobusem zpět do hotelu. Odpoledne volno na individuální program – např. koupání na některé pláži (doprava MHD a případný poplatek na pláži není v ceně). Večeře a nocleh Dubrovník.

4. den

Snídaně, dopoledne volno na individuální program. Transfer na letiště a odlet do Prahy.


POZNÁMKY K ZÁJEZDU:

Jedná se o skupinový zájezd na míru s uvažovaným počtem nejméně deseti účastníků.

Cena zájezdu:

Závaznou cenu za osobu Vám rádi připravíme podle Vašich požadavků na Vámi určený termín, na požadovanou kvalitu služeb a podle počtu účastníků.

Rozsah služeb, obvykle zahrnutých v ceně:
- ubytování se snídaní, kategorie hotelu podle vlastního výběru
- letecká doprava do cílové země, případně místní přelety, vč. letištních tax
- autobusová doprava do cílové země busem s maximální výbavou
- obědy, večeře a nápoje podle programu a přání
- vstupné do památek a atrakcí
- společenské, kulturní a sportovní aktivity podle zájmu
- doprovod česky mluvícího průvodce
- cestovní pojištění ČP u evropských cest

Programy "NA MÍRU"
Program zájezdu je možno upravit na přání zákazníka. Doplnit o odborné návštěvy jako jsou výstavy a veletrhy, farmy a zemědělské podniky, i obohatit o kulinářské, kulturní a sportovní zážitky.
 
Nevyplňili jste všechny požadované údaje!Nejvhodnější období pro vaši cestu je od dubna do června a od září do října. Termín si můžete určit podle vlastního přání.


PRAŽSKÝ KLUB TOUR OPERATOR s.r.o.

Drahobejlova 6/2215
190 00 Praha 9, Česká republika
Facebook Člen Asociace Cestovních Kanceláří IČ: 25626132, DIČ: CZ25626132

Email: email(@)prazsky-klub.cz 
Web:   www.prazsky-klub.cz 
Tel.: +420 266 311 543 - 5
COPYRIGHT Pražský Klub Tour Operator s.r.o., designed by OMEGACZECH s.r.o.
CK si vyhrazuje právo na úpravu programu, cen a termínu.