Exotický ostrov Bali a korálové ostrovy Gili s ČESKÝM průvodcem
(Trawangan)

Snídaně

Hotel ***+

PRIVÁTNÍ zájezd. Odjezdy každý den, minimálně 2 osoby.
ČESKY hovořící průvodce.

Bali - ostrov Trawangan (souostroví Gili) - Bali

LETECKY Praha - Bali - Praha

Bali - Hotel Relax Bali 3*
Rezort se nachází uprostřed tropické zahrady plné kokosových palem a přímo u moře. Hotel nesousedí s žádným dalším rezortem, a tak umocňuje zážitek odpočinkové dovolené přímo v tropické přírodě.

Trawangan - Gili Amor Boutique 4*
Hotel má k dispozici bazén a nachází se pouhých 5 minut od krásné pláže.

snídaně

Odlet z Prahy.

Bali - přílet
Přílet na letiště v Denpasaru na Bali, privátní transfer do vašeho hotelu a ubytování. Individuální volno na odpočinek a koupání.

Bali (snídaně, oběd)
Po snídani odjezd na celodenní privátní výlet s ČESKÝM průvodcem. Odjezd do Sultánského paláce Karangasem a jeho prohlídka. Dále budete pokračovat k chrámu Besakih, komplexu tradičních chrámů ve svazích sopky Gunung Agung. Tradiční oběd v místní restauraci. Po obědě budete pokračovat směrem k zálivu Amuk Bay s krásnou pláží a lagunou, která je lemována skalami. Odpočinek na pláži a koupání. Odpoledne návrat do hotelu.

Bali (snídaně, oběd)
Snídaně v hotelu a poté odjezd na celodenní výlet s ČESKÝM průvodcem k vodopádu "Les". Procházka malou džunglí, kde budete moci ochutnat čerstvý kokosový nápoj nebo si utrhnete banány či kakao přímo ze stromu. U vodopádů se schladíte v osvěžující vodě a budete pokračovat na Kintamany. Oběd pro vás bude připraven v restauraci na vrcholu hory s překrásným výhledem na sopku Batur. Nakonec projížďka lodí a návštěva tradičního balijského pohřebiště Trunyan. Návrat do hotelu.

Bali – Trawangan, souostroví Gili (snídaně)
Po snídani vyzvednutí v hotelu a přejezd lodí na korálový ostrov Trawangan v malebném souostroví Gili. Ubytování v hotelu a individuální volno na koupání a šnorchlování. Přenocování.

Trawangan (snídaně)
Individuální volno na pláži k odpočinku nebo koupání se šnorchlováním v korálovém moři, pozorováním želv a pestrobarevného podmořského života. Procházky po plážích nebo výlety na okolní ostrovy Gili Air nebo Gili Meno.

Trawangan (snídaně)

Trawangan - Bali (snídaně)
Po snídani vyzvednutí v hotelu a přejezd lodí na ostrov Bali, transfer do Vašeho hotelu a ubytování.

Bali - odlet (snídaně)
Privátní transfer na letiště k Vašemu odletu domů.

mezinárodní letenku Praha - Bali - Praha vč. všech tax (běžná ekonomická třída)
2x celodenní privátní výlet s ČESKÝM průvodcem včetně oběda a vstupů
transfer lodí na / z ostrov Trawangan vč. transferů k lodi na ostrově Bali
privátní transfer z / na letiště
snídaně
ubytování ve dvoulůžkových pokojích ve 3* a 4* hotelech

stravu a nápoje neuvedené v programu
spropitné
fakultativní aktivity, výlety
cestovní pojištění - na požadavek rádi zajistíme
transfer přístav - hotel - přístav na ostrově Gili (1 cesta koňským tuk tukem cca 60 Kč)
osobní výdaje (prádelna, internet, suvenýry)

Mezinárodní letenka Praha - Bali - Praha vč. všech tax.